نکاتی برای انتخاب یک باشگاه ورزشی مجلل

ممکن است فکر کنید که هر باشگاه ورزشی یکسان است، اما اینطور نیست. شما باشگاه‌های ارزان قیمت آسیاب را دریافت می‌کنید که اصول اولیه را به شما ارائه می‌دهند، سپس باشگاه‌های منظمی دارید که ممکن است شامل وزنه‌ها، پیست‌ها، مربیان شخصی و کلاس‌ها باشد، برخی دارای استخر هستند و سپس یک باشگاه لوکس دارید. باشگاهی که در هر چیزی که برای حفظ یک سبک زندگی سالم و متناسب در حین رفتن نیاز دارید، تخصص دارد.

اولین چیزی که هنگام جستجوی یک باشگاه ورزشی مجلل در منطقه خود به دنبال آن هستید، یافتن خدمات ارائه شده است. آیا آنها آموزش و توانبخشی را ارائه می دهند؟ در مورد نکات رژیم غذایی یا برنامه های مدیریت وزن چطور؟ آیا آنها خدماتی مانند بهبودی پس از زایمان یا برنامه ریزی قبل از رویداد را به شما ارائه می دهند؟ آیا تیم آنها طیف کاملی از خدمات مورد نیاز برای دستیابی به اهداف تناسب اندام یا کاهش وزن را در حال حاضر و در آینده ارائه می دهد؟ مطمئن شوید که باشگاهی لوکس پیدا کرده‌اید که نیازهای کامل شما را برآورده می‌کند و یک رویکرد جامع و کامل را ارائه می‌دهد که می‌توانید در مورد برنامه تمرینی خود به آن اعتماد کنید.

سپس محل نصب را ببینید. به راحتی می توانید در مسیر کار، برای ناهار یا در خانه به آنجا بروید. انتخاب یک باشگاه لوکس با دسترسی آسان بسیار مهم است، اگر مجبور باشید به اندازه کافی دور از تمرین خود سفر کنید، به احتمال زیاد در راه خانه آن را از دست خواهید داد. داشتن امکاناتی که به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید، شانس شما را برای حضور منظم و بدون سر و صدا افزایش می دهد.

همیشه نظرات اعضای قدیمی و فعلی را بررسی کنید. اگر این مرکز جدید است، در طول بازدید با برخی از اعضای جدید صحبت کنید تا بدانید که چگونه از تجربه خود لذت می برند و آیا باشگاه مجلل آنها خدماتی را که انتظارش را داشتند ارائه می دهد یا خیر. انتظار بیشتری از این باشگاه ورزشی داشته باشید، بنابراین از بحث کردن در مورد آن با اعضای فعلی نترسید تا بازخورد صادقانه ای از افرادی که قبلاً به طور منظم از این مرکز استفاده می کنند دریافت کنید. این گام کوچک می تواند به شما کمک کند تا جستجوی خود را محدود کنید و بر اساس آن تصمیم خود را بگیرید.

بررسی کنید تا ساعات کار آنها را مشخص کنید. این یک گام بسیار مهم است، به خصوص اگر ساعت های طولانی کار می کنید و می خواهید قبل از شروع کار ورزش کنید تا برای روز به شما انرژی بدهد یا می خواهید در راه خانه توقف کنید و باید مطمئن شوید که مرکز قادر به انجام این کار است. میزبان شما اکثر باشگاه‌های ورزشی مجلل زود باز می‌شوند و دیر بسته می‌شوند تا مطمئن شوند که همیشه تجربه تمرینی را که شایسته آن هستید دارید.

همیشه مطمئن شوید که هر باشگاه لوکسی که قصد عضویت در آن را دارید دارای تیمی از مربیان شخصی مجرب و آموزش دیده باشد. مربیان شخصی می توانند در برنامه تمرینی شما بسیار موثر باشند. آنها با شما کار می کنند، یک برنامه منحصر به فرد و سفارشی برای پیگیری و نظارت بر پیشرفت شما ایجاد می کنند. مزیت این کار این است که در زمان کمتری نتیجه می گیرید، یاد می گیرید که چگونه تمرینات را به درستی انجام دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید و با خیال راحت تمرین می کنید و خطر آسیب را کاهش می دهید.

در نهایت، تعیین کنید که آیا باشگاه لوکس با توصیه های تغذیه ای، نظارت و بهبودی در صورت آسیب به شما کمک می کند یا خیر. شما نتیجه می خواهید و قبل از شروع باید نتایج خود را آشکارا با مربیان صحبت کنید تا مطمئن شوند که بدون تاخیر به نتایجی که می خواهید برسید خواهید رسید.

رژیم لاغری سریع