نگاهی به سلامت من با استفاده از InsideTracker


در حالی که سوزن خراش و خون گیری می تواند برای بسیاری از افراد بسیار تحریک کننده باشد، به دلیل بستری شدن من در بیمارستان در دوران کودکی، من در برابر خار و اصرار مصون هستم. بنابراین زمانی که قرار است در آزمایشگاه کار کنم برای من زیاد اتفاق نمی افتد. در واقع، به نظر من واقعاً جالب است که چقدر اطلاعات می توانیم از یک آزمایش ساده و تقریباً بدون درد جمع آوری کنیم. من مقدار زیادی از انرژی خود را صرف تمرکز بر سلامتی خود می کنم (البته گاهی اوقات انرژی زیادی دارم)، بنابراین از اینکه می توانم ببینم تلاش هایم در داخل چگونه انجام می شود لذت می برم.

از زمانی که من هیچ نوع کار آزمایشگاهی انجام نداده‌ام، سال خوبی می‌گذرد، بنابراین مشتاق همکاری با InsideTracker برای انجام یک تجزیه و تحلیل خون جامع به عنوان راهی برای تأیید سلامتم بودم.

InsideTracker چیست؟

InsideTracker یک سرویس آزمایش خون است که از علم برای تجزیه و تحلیل نتایج شما با توصیه های تغذیه، مکمل ها و شیوه زندگی شخصی استفاده می کند. تیم InsideTracker متشکل از متخصصانی در زمینه داده های قدیمی، ژنتیک و بیومتریک از دانشگاه هاروارد، MIT و Tufts است. چه یک ورزشکار نخبه باشید، چه یک حرفه ای استرس زا یا یک والدین لوس، InsideTracker سلامت شما را با تجزیه و تحلیل خون، سبک زندگی و عادات غذایی شما بهبود می بخشد تا به شما در دستیابی به اهداف شخصی خود کمک کند – خواه افزایش انرژی برای تعقیب فرزندانتان باشد یا تعقیب کردن. از یک مدال طلا

آیا مایلید در مورد علائم حیاتی که اندازه گیری می کنند و تفاوت آنها با مراجعه به پزشک بیشتر بدانید؟ تمام این اطلاعات و اطلاعات بیشتر را از اینجا دریافت کنید.

چگونه کار می کند؟

شما به سادگی یک قرار ملاقات در آزمایشگاه محلی خود می گیرید، یک کوپن آزمایشگاهی را از InsideTracker چاپ می کنید و خون خود را در آزمایشگاه می گیرید. نتایج شما به طور خودکار به InsideTracker ارسال می شود و در داشبورد شخصی شما آپلود می شود (فقط چند روز طول کشید). شما همچنین به طیف وسیعی از سؤالات در مورد سبک زندگی خود، مانند خواب، سطح فعالیت و رژیم غذایی پاسخ می دهید تا بهترین توصیه های شخصی را دریافت کنید.

هنگامی که نتایج شما آپلود و تجزیه و تحلیل شد، ایمیلی حاوی پیوندی به داشبورد شخصی خود پر از اطلاعات دریافت خواهید کرد. حتی اگر در آزمایش‌های خون متخصص نباشید، آن‌ها کار بسیار خوبی در تجزیه و هضم و درک آن‌ها انجام می‌دهند.

نتایج من

من در آزمون نهایی شرکت کردم که شامل ۴۳ نشانگر زیستی است. InsideTracker نتایج شما را بر اساس “در معرض خطر” (خارج از مقیاس) تجزیه می کند، نیاز به بهبود (در مقیاس، اما نه بهینه) و بهینه سازی دارد.

من ۴ مورد در معرض خطر، ۸ مورد نیاز به بهبود و ۳۱ کامل داشتم.

چهار شاخص ریسک من عبارتند از:

  • LDL (کلسترول “بد”)
  • ائوزینوفیل ها (گلبول های سفید خون)
  • SHBG (گلوبولین اتصال به هورمون جنسی)
  • TIBC (ظرفیت کل اتصال آهن)

هشت مورد “نیاز به بهبود” عبارتند از: ویتامین D، HDL، TS (اشباع ترانسفرین)، و منیزیم – همه در سطح پایین. باز هم، همه اینها از نظر فنی در محدوده طبیعی هستند، اما طبق InsideTracker ایده آل نیستند.

هنگام بررسی نتایج، توصیه‌های تغذیه، مکمل و شیوه زندگی برای هر نشانگر زیستی غیربهینه به شما داده می‌شود. همچنین شامل توضیحی در مورد اینکه هر علامت حیاتی چیست/چرا مهم است، و برخی حتی شامل یک ویدیوی اطلاعاتی نیز می شود.

توصیه های شخصی نه تنها بر اساس نتایج شما، بلکه بر اساس اطلاعاتی که در مورد فعالیت، رژیم غذایی، خواب، استرس و غیره ارائه می دهید نیز می باشد.

TIBC (قرمز) – در خطر است

ویتامین D (زرد) – نیاز به بهبود دارد

کورتیزول (سبز): بهینه

بنابراین، آیا چیزی را تغییر دهم؟

پس از انجام توصیه‌های شخصی‌ام، مطمئناً باید مراقب مصرف مکمل ویتامین D باشم (من قبلاً می‌دانستم ویتامین D من کم است – مانند اکثر آمریکایی‌ها) و قصد دارم مصرف ماهی وحشی/سالمون را نه تنها برای ویتامین افزایش دهم. D، اما پروتئین نیز.

از چهار نشانگر زیستی در معرض خطر، تنها توصیه ای که به او داده شد LDL بود که کاهش مصرف روغن نارگیل (همچنین به عنوان چربی اشباع شده شناخته می شود) بود. برای من جالب بود که InsideTracker برای سه علامت حیاتی دیگر که خارج از محدوده بودند، توصیه های شخصی ارائه نکرد.

من صادقانه نمی دانستم که چگونه SHBG و TIBC را تفسیر کنم، اما پس از مشورت با یک متخصص طبیعی، این مقادیر حیاتی نیستند که نیاز به توجه اولویت داشته باشند. و در حالی که TIBC من بالا و TS من پایین بود (گیج کننده است، درست است؟)، آهن کافی دارم و کم خون نیستم.

LDL 116 من خارج از محدوده (> ۱۰۰) است، اما نه من و نه دکترم نگران کننده نیستم. کلسترول بالا در خانواده من ارثی است و احتمالاً به دلیل سبک زندگی نیست. به علاوه کلسترول تام من طبیعی است.

InsideTracker تغییر رژیم غذایی گیاهخواری یا گیاهخواری را توصیه می کند، اما این با اهداف سلامت فعلی من مطابقت ندارد (برعکس، سعی می کنم کمی گوشت به جای پروتئین اضافه کنم).

در مورد افزایش ائوزینوفیلی، با توجه به اینکه من سابقه افزایش ائوزینوفیلی دارم، ارزش نگران کننده ای نیست.

قیمت آن چند است؟

برنامه های مختلفی از ۴۹ تا ۵۸۹ دلار وجود دارد. شما می توانید همه آنها را اینجا ببینید. من تست نهایی را به صورت رایگان از InsideTracker انجام دادم.

افکار عمومی

به طور کلی، من خدمات را دوست دارم. استفاده از آن بسیار آسان بود! نه تنها وب سایت با داشبورد شخصی شما به راحتی قابل پیمایش است، بلکه اطلاعات را حتی برای افرادی که سابقه تغذیه ندارند قابل درک می کند.

منفی ها؟

اگرچه برای سفارش آزمایش خون/استفاده از این خدمات به پزشک نیازی ندارید (یک امتیاز بزرگ!)، من شخصاً فکر می‌کنم این ایده خوبی است که قبل از ایجاد هرگونه تغییر عمده با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود مشورت کنید – به خصوص در مورد مکمل‌ها. می توانید نتایج خود را چاپ کنید و/یا آنها را برای پزشک خود ایمیل کنید. من تصمیم گرفتم آن را برای یک قرار ملاقات به متخصص طبیعی خود بفرستم.

آیا آن را دوباره انجام دهم و/یا توصیه کنم؟

قطعا! حتی می توانید یک قرار ملاقات بعدی را در نمایه خود برنامه ریزی کنید تا یک یادآوری برای شرکت مجدد در آزمون آزمایشگاهی خود دریافت کنید. اگر انجام کار در آزمایشگاه برای شما کار سختی به نظر می رسد، این سرویس این فرآیند را بدون دردسر می کند. من فکر می کنم اطلاعات بسیار ارزشمند است. با این حال، من توصیه نمی کنم آن را برای ملاقات با پزشک خود جایگزین کنید.

به نظر کلی من، این آزمایش جامع از ۴۳ نشانگر زیستی برای افزودن اطلاعات مفید به تصویر بزرگتر سلامتی من بسیار مفید بود، اما این تصویر کامل نبود. من سابقه سلامتی گسترده و مشکلات بیماری مزمن فعلی دارم، بنابراین علائم کمی که خارج از محدوده قرار می گیرند، تنها قطعات کوچکی از پازل هستند. باز هم، من فکر می کنم به همین دلیل مهم است که از این سرویس در ترکیب با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود استفاده کنید (InsideTracker پیگیری با پزشک خود را تشویق می کند و از نتایج شما به عنوان بخشی از برنامه جامع پزشکی/بهداشتی خود استفاده می کند).

با تشکر، InsideTracker، برای نگاه به داخل. در حالی که خوشحالم که یک صورتحساب سلامت نسبتاً تمیز بود، سلامت روده داستان دیگری برای زمان دیگری است…

از این پیوند برای دریافت ۱۵٪ تخفیف برای هر طرح InsideTracker استفاده کنید!

 

کار آزمایشگاهی: جالب یا وحشتناک؟

آیا کارهای معمول آزمایشگاهی انجام می دهید؟

 

 

افشا: من یک آزمایش رایگان از InsideTracker در برابر این پست دریافت کردم. اطلاعات ارائه شده اطلاعات سلامت شخصی من است و بررسی خدمات و نظرات مربوط به من است.

رژیم لاغری سریع