هفته پرتلاطم سکه و طلا / سکه طلا / سکه ارز جدید به یک میلیون و ۳۶۰ هزار تن رسید.به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، بازار طلا هفته را آغاز کرد و روند نزولی را طی کرد و روز شنبه (۱۳ تیرماه) قیمت ساختار جدید ارزی تا ۱۹۹ هزار تومان کاهش یافت.

کاهش قیمت انواع سکه و طلا تا اواسط هفته ادامه داشت و در ساختار جدید ارزی شاهد افت قیمت تا ۶۵۰ هزار گوجه بودیم اما این کاهش در روزهای پایانی ادامه داشت. هفته و دوباره شاهد افزایش قیمت ها در بازار بودیم.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره روند توسعه بازار طلا در هفته اول تیرماه گفت: طلا تقریبا تا پایان هفته کاهش یافت و به طور میانگین در آخرین معامله دیروز، قیمت هر اونس طلا به ۱۸۰۴ دلار رسید و قیمت به طور متوسط ​​۶ دلار کاهش یافت.

محمد کشتی آرای گفت: تا اواسط هفته جاری (دوشنبه و سه شنبه) قیمت هر ارز به دلیل کاهش شدید نرخ ارز رو به کاهش بود و فروشندگان بیشتر از خریداران و از بعدازظهر چهارشنبه بود. و در روز پنجشنبه بر اساس تحولات و بحث در مورد مذاکرات بازار ارز، بازار مجدداً صعودی را آغاز کرد.

وی بیان کرد: وضعیت بازار ارز و طلا در هفته اول تیرماه به گونه ای بود که در ابتدای هفته شاهد کاهش قیمت ها بودیم اما در دو روز پایانی هفته قیمت ارز افزایش یافت. ، طلا و نقره دوباره افزایش یافت. اگرچه قیمت هر قطعه سکه و طلا در اواسط هفته به کمترین میزان خود در ۱۰ روز یا دو هفته اخیر رسیده بود، اما در مجموع قیمت ها نسبت به ابتدای هفته کمی متفاوت بود.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با توجه به معاملات اخیر ارز و طلا در بازار، ساختار جدید ارزی به طور متوسط ​​هفتگی ۵۰ هزار تومان و ارز ساختاری جدید ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است. تومان.

وی افزود: نیم سکه نسبت به ابتدای هفته ۵۰ هزار تومان و نسبت به دو روز قبل ۵۵۰ هزار تومان افزایش یافت. قیمت ربع سکه نیز نسبت به ابتدای هفته ۱۰۰ هزار تومان و نسبت به دو روز گذشته ۵۰۰ هزار تومان افزایش داشته است. همچنین قیمت هر ۱۸ گرم عیار طلا ۴۰ هزار قطعه گوجه فرنگی افزایش یافت.

کشتی آرای با بیان اینکه نرخ ارز برای معامله جدید روز پنجشنبه دوباره افزایش یافت، افزود: روز چهارشنبه حباب ارز به مرز یک میلیون تومان رسید، اما روز پنجشنبه (دیروز) و افزایش نرخ تبدیل به یک میلیون شد. و ۳۶۰ هزار تن.

انتهای پیام/