همه آنچه همین الان باید با اشاره به درگیری روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین بدانید


به گزارش گاردین، به مشاوره دنیس شامیحال، نخست وزیر اوکراین، نیروهای باقی مانده اوکراینی همچنان در شهر بندری ماریوپول در جنوب روز یکشنبه در جاری نبرد بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سرپیچی اجتناب کرده اند تقاضا روسیه برای ترک یکپارچه دادند.

اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، اجتناب کرده اند کشورهای عضو خواست سیستم‌های تسلیحاتی اوکراین را «برای عجله» تامین کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید توصیه شده کرد که در اطراف جدید تحریم‌های اتحادیه اروپا می‌تواند موسسه مالی قادر مطلق روسیه را هدف قرار دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفت روسیه را تحریم تدریجی.

خوب مقام بهداشتی اوکراین اظهار داشت که حداقل ۵ نفر در بمباران روسیه در خارکف در روز یکشنبه کشته شدند. ماکسیم هاستوف، رئیس بخش بهداشت اداره جهان ای خارکف، اظهار داشت که ۱۳ نفر تولید دیگری در بمباران دومین شهر عظیم اوکراین زخمی شدند. فرماندار اوکراین اظهار داشت تخصصی ایجاد می کند تأثیر گلوله باران روز یکشنبه در شهر زولوته در شرق اوکراین حداقل ۲ نفر کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ نفر تولید دیگری زخمی شدند. سری گاید فرماندار شهر لوهانسک در یکی اجتناب کرده اند این ۲ ساختمان بلندمرتبه اظهار داشت: بازو کم ۲ غیرنظامی کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴ نفر تولید دیگری زخمی شدند.

معاون نخست وزیر، ایرینا وارچوک، اظهار داشت که اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه با اشاره به کاروان های بشردوستانه برای تخلیه غیرنظامیان اجتناب کرده اند مناطق درگیری زده به هماهنگی نرسیده اند. ایگور سابوگکو، شهردار این شهر، در یک واحد پست اینترنت اظهار داشت که حمله موشکی عکس در ساعات اولین روز یکشنبه، زیرساخت‌های نزدیک کیف را ویران کرد. ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت حفاظت روسیه اظهار داشت که نیروهای روسی خوب واحد تولیدی مهمات در نزدیکی کیف را منهدم کردند. گروه ملل متحد هشدار داده است که متنوع اجتناب کرده اند نزدیک به پنج میلیون نفری که اجتناب کرده اند اوکراین ناپایدار کرده اند، خانه ای برای بازگشت نخواهند داشت. اولگ اوستنکو، مشاور مالی رئیس جمهور، اظهار داشت که اوکراین ۵۰ میلیارد دلار (۳۸ میلیارد) کمک پولی اجتناب کرده اند کشورهای G7 تقاضا کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این در جاری بازرسی صدور کوپن های ۰ درصدی تواند به شما کمک کند محافظت کسری بودجه درمورد به درگیری در شش ماه بلند مدت است. او هست.

رویترز گزارش داد، روسیه اظهار داشت که اجتناب کرده اند افزایش نیروهای ناتو در قطب شمال “درگیر” است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطرات “حوادث نامطلوب” را در جهان می بیند. پاپ فرانسیس در سخنرانی عید پاک شخصی اجتناب کرده اند رهبران خواست به همان اندازه به تقاضا مردمان برای صلح در اوکراین ملاحظه کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویحا اجتناب کرده اند روسیه برای کشاندن این ملت به حداقل یک نبرد “وحشیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی فکر” انتقاد کرد. بوریس جانسون اظهار داشت که پیام مسیح مبنی بر پیروزی خیر بر شر در پس‌زمینه درگیری اوکراین در سال جاری منعکس احتمالاً وجود خواهد داشت.

انتهای پیام