همه عامل کسب اطلاعات در مورد غذاهای تخمیر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فواید آنها برای هیکلوقتی با اشاره به غذاهای تخمیر شده صحبت می کنیم، منظور تخمیر لاکتوز است. این بدان معناست که نشاسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند فعلی در سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ها به اسید لاکتیک تغییر تبدیل می شود.

اصولاً بیاموزید:

تاثیر کم آبی روی ستون فقرات

تخمیر فرآیندی است تخصصی ایجاد می کند آن اجتناب کرده اند میکروارگانیسم هایی قابل مقایسه با میکرو ارگانیسم هر دو مخمر برای تغییر کربوهیدرات ها به الکل هر دو اسیدهای آلی در شرایط بی قلبی استفاده تبدیل می شود. میکروارگانیسم ها هر دو میکرو ارگانیسم ها برای همه زمانها مفید هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج مهمی بر سلامت انسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیوانات دارند.

اسید لاکتیک عالی نگهدارنده خالص است که اجتناب کرده اند انجام میکرو ارگانیسم های خطرناک جلوگیری می تنبل. تخمیر لاکتوز بسیاری از میکرو ارگانیسم های هیکل را اجتناب کرده اند بین می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تبدیل می شود میکرو ارگانیسم های خوشایند بیشتر حرکت کنند.

عالی اطراف با بیرون اکسیژن موقعیت مهمی در استراتژی تخمیر وعده های غذایی ایفا می تنبل از اکسیژن قابل دستیابی است تأثیر تخمیر را معکوس تنبل.

بهتر از غذاهای تخمیر شده

غذاهای تخمیر شده شامل میکرو ارگانیسم های مفیدی هستند که شناخته شده به عنوان آسانسور کننده میکرو ارگانیسم های مفید در سیستم گوارش حرکت می کنند.

کفیر

کفیر یکی اجتناب کرده اند بهتر از غذاهای تخمیر شده است که اسید لاکتیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخمیر الکلی لاکتوز را بهره برداری مخلوط کردن می تنبل.

کیمچی

کیمچی عالی غذای ترجیح در کره است که کم چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخمیر شده، سرشار اجتناب کرده اند ویتامین های غذایی، چرخ دنده معدنی، فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده شیمیایی طبیعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مدیریت وزن {مفید است}.

کامبوچا

این می تواند یک نوشیدنی خوب است که همراه خود کلنی میکرو ارگانیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخمر انبساط می تنبل.

ناتو

ناتو عالی غذای استاندارد ژاپنی است که اجتناب کرده اند دانه های تخمیر شده سویا را انتخاب کنید و انتخاب کنید باسیلوس سوبتیلیس تهیه تبدیل می شود. ناتو عالی نوشیدنی خالص است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنزیم های آن در سراسر استراتژی تخمیر ناتوکیناز ساخت می کنند.

میسو

میسو عالی غذای نیمه پایدار است تخصصی ایجاد می کند ژاپن غیرمعمول نیست که اجتناب کرده اند آن برای تهیه سوپ میسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان چاشنی استفاده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید طعمی شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش سبک دارد.

کلم تلخ

کلم تلخ اجتناب کرده اند کلم تخمیر شده تهیه تبدیل می شود. میکرو ارگانیسم هایی که اسید لاکتیک تخمیر شده ساخت می کنند، گل کلم هر دو کلم بروکلی را به کلم تلخ تغییر می کنند.

تمپه

تمپه یکی اجتناب کرده اند پرطرفدارترین غذاهای طبیعی در آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند غذاهای اندونزیایی است که خوردن روزانه آن به مدت ۲ ماه همراه خود معامله با های معمول برای مبتلایان تحت تأثیر سل ریوی سرزنده {مفید است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث افزایش وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم در انجام جسمی تبدیل می شود.

ماست

ماست پروبیوتیک سرشار اجتناب کرده اند کلسیم، روی، ویتامین های گروه B را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ عالی اجتناب کرده اند غذاهای تخمیر شده اجتناب کرده اند ماست ترجیح نیستند.

فواید غذاهای تخمیری برای هیکل

غذاهای تخمیر شده فواید زیادی دارند تخصصی ایجاد می کند یکپارچه این نیمه اجتناب کرده اند عنوان ممکن است به آنها خواهیم تیز کردن.

۱. به افزایش هضم {کمک می کند}

غذاهای تخمیر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نپخته سرشار اجتناب کرده اند آنزیم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل ممکن است برای هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هضم صحیح به آنزیم هایی برای توسل به را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده بدون در نظر گرفتن اصولاً وعده های غذایی خواستن دارد. به طور معمول است شخص خاص که {نمی تواند} شیر بدهد، ماست را غیر از آن انواع می تنبل. از لاکتوز شیر تجزیه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ماست تغییر تبدیل می شود.

۲. محافظت تعادل صحیح میکرو ارگانیسم ها در روده

به خاطر داشته باشید که حدود ۸۰ نسبت اجتناب کرده اند سیستم امنیت هیکل در روده محور است. مصرف کردن غذاهای تخمیر شده میکرو ارگانیسم های مفید را به روده فراهم می کند، تعادل میکرو ارگانیسم ها را محافظت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود لاکتوز، گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلاتی قابل مقایسه با یبوست، سندرم روده تحریک پذیر، عفونت های قارچی، علائم آلرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسم {به دلیل} ضعیف میکرو ارگانیسم مقابله می تنبل.

۳. پیشگیری اجتناب کرده اند هلیکوباکتر پیلوری

عفونت هلیکوباکتر پیلوری {برای بسیاری} اجتناب کرده اند بیماری های تجهیزات گوارش مضر است. برخی اجتناب کرده اند غذاهای تخمیر شده به سرکوب عفونت هلیکوباکتر پیلوری کمک می کنند.{افرادی که} بیش اجتناب کرده اند عالی بار در هفته غذاهای تخمیر شده می خورند کمتر به بیماری های گوارشی مبتلا می شوند.

۴. پیشگیری اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها

ورزش غیر خالص هر دو جهش ژنتیکی یکی اجتناب کرده اند توضیحات بیشتر سرطان ها است که باعث انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا کردن مدیریت نشده سلولی تبدیل می شود. پروبیوتیک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای تخمیر شده همراه خود بردن سموم اجتناب کرده اند هیکل، افزایش امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم اطراف روده، افزایش ساخت محصولات متابولیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش ساخت ترکیباتی که مانع اجتناب کرده اند انبساط سلول های سرطانی می شوند، خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها را کاهش می دهند.

۵. افزایش محتوای ویتامین های غذایی در هیکل

غذاهای تخمیر شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات لبنی از به طور مداوم درجه اسید فولیک قابل مقایسه با پیریدوکسین، ویتامین های B، ریبوفلاوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیوتین را افزایش می دهند.

۶. به هیکل در توسل به چرخ دنده مغذی {کمک می کند}

همراه خود افزایش هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید هضم، توسل به بیشتر تبدیل می شود. تخمیر به تحمیل چرخ دنده مغذی جدید، افزایش هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند چرخ دنده مغذی {کمک می کند}.

۷. آسانسور امنیت

غذاهای تخمیر شده آنزیم های مفید، ویتامین های B، اسیدهای چرب امگا ۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند بسیاری از پروبیوتیک ها را برای حفاظت اجتناب کرده اند وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده مغذی ساخت می کنند. غذاهای تخمیر شده گروه کاملی اجتناب کرده اند میکرو ارگانیسم های مفید هستند که به مرکز کمک می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند {بیماری ها} جلوگیری می کنند.

۸. افزایش عمر وعده های غذایی

استراتژی تخمیر باعث افزایش اندازه عمر وعده های غذایی تبدیل می شود، شناخته شده به عنوان مثال شیر در فریزر خطرناک است، با این حال استاندارد ماست برای مدت زمان بسیار طولانی تری مفید {می ماند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید این نیز {به دلیل} تخمیر است.

۹. افزایش علائم آرتریت

علائم آرتریت روماتوئید قابل دستیابی است همراه خود مصرف کردن غذاهای تخمیر شده تنظیم تنبل. تحقیقات نماد داده است که اشخاص حقیقی تحت تأثیر آرتریت پس اجتناب کرده اند سه ماه معامله با همراه خود پروبیوتیک ها، افزایش قابل توجهی را در نمرات بهزیستی شخصی تخصص می کنند.

۱۰. معامله با بیماری های التهابی روده

شیر تخمیر شده شامل پروبیوتیک ممکن است تأثیر مستقیمی بر روده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت مسائل التهابی روده داشته باشد. پروبیوتیک ها در کاهش علائم بیماری التهابی روده اجتناب کرده اند جمله بیماری کرون موقعیت دارند.

۱۱. قیمت زیرین

وعده های غذایی برای تخمیر بودجه است. خوردن این خوراکی های بودجه قیمت برای هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گوارش فوق العاده {مفید است}، متعاقباً برای افزایش بیماری های گوارشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور سیستم امنیت اجتناب کرده اند این محصولات بودجه قیمت بیشترین استفاده را ببرید.

انتهای پیام/