همه چیز درباره سریال “شبکه مخفی زنان”



فرادید| سریال زنان راز به کارگردانی افشین هاشمی یکی از سریال های طنز داخلی با حضور لیلا حاتمی و بازیگران معروف است.

این اولین حضور افشین هاشمی در مقام کارگردان در شبکه نمایش خانگی و همچنین اولین تجربه ساخت سریال اوست.

هاشمی را بیشتر به عنوان بازیگر می شناسند اما در کارنامه هنری خود سابقه کارگردانی ۶ فیلم خسته نباشید (۱۳۷۰)، صدای آرام (۱۳۷۲)، گذر موقت (۱۳۷۳)، خاله باغچه (۱۳۷۵) را نیز در کارنامه خود دارد. ). خداحافظ دختر شیرازی (۹۷) و دریا پسران (۱۴۰۰).

به گزارش فرادید؛ اولین قسمت از سریال «شبکه مخفی زنان» جمعه ۱۶ مرداد ساعت ۲۳ فقط از نماوا پخش شد.

داستان سریال شبکه زنان راز موضوعی کمدی تاریخی دارد که داستان پادشاهی قرن چهاردهمی و گسترش جنبش حقوق زنان را روایت می‌کند که درگیر داستانی خنده‌دار می‌شود و سرنوشت مسیر متفاوتی را برای آنها رقم می‌زند.

بازیگرانی چون لیلا حاتمی، سیامک انصاری، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی، حمید فرخ نژاد، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، شهرام مسعودی، محمدرضا آزاد در این سریال حضور دارند.

داستان یک سریال اینترنتی معمایی زنانه

در سال ۱۳۱۰ وزارت فرهنگ و هنر تصمیم گرفت برای رقابت با این گونه تشکل ها، انجمن زنان ایجاد و سپس آنها را منحل کند. از میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی رتبه سازمان ثبت احوال دعوت می شود تا به همراه دلبرجان تاجرباشی مسئولیت انتخاب اعضا و سپس بهره برداری از مرکز را بر عهده بگیرند.

تصویربرداری سریال نمایش خانگی شبکه راز زنان در تهران و لوکیشن قسمت پایانی آن در شمال کشور بود که پنج ماه به طول انجامید و مانند کارهای قبلی افشین هاشمی «فیلم وقتی من برگرد.»، موضوع او در مورد مسائل اجتماعی و دیدگاه انتقادی خواهد بود.

«شبکه مخفی زنان» سریالی است که زرین دست پس از سریال «دایی جان ناپلئون» آن را به طور کامل ضبط کرده است.

یکی از ستاره های مهم این سریال لیلا حاتمی است که پس از سریال «نهنگ آبی» با این سریال به نمایش خانگی بازگشت.

شبکه راز زنان با وجود داستان خوب و نام بازیگران معروف می تواند یکی از سریال های موفق جدید در سال ۱۴۰۰ باشد که بینندگان زیادی را برای تماشای سریال شبکه زنانه در خانه به همراه خواهد داشت.

این سریال کمدی درام به نویسندگی محمد رحمانیان، کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی محمدحسن شانه ساز زاده در ۳۰ قسمت تولید شده است.

مجموعه وب راز زنانه محصولی از پلتفرم نماوا است که هر هفته جمعه ها ساعت ۲۳ پخش می شود و می توانید آن را تماشا کنید.