هیجانی؛ قسمت جدید سانگ یانگ کوراندوکوراندو یکی از محصولات سانگ یانگ است که از سال ۸۳ وارد خط تولید شده است و به دلیل حضور در خیابان های کشورمان این برند برای مخاطبان ایرانی کاملا شناخته شده است.

سانگ یانگ در سال های اخیر با مشکلات مالی جدی روبرو بوده و به طور رسمی تحت کنترل مقامات قضایی اعلام ورشکستگی کرده است.

چندین بار بحث فروش و واگذاری این برند در رسانه های خودرویی خبرساز شد و چندین قرارداد مربوط به مالکیت این برند لغو شد و وضعیت آن هنوز مشخص نیست، اما برخی منابع می گویند که به نظر می رسد سانگ یانگ قراردادی را امضا کرده است. . و شرکت چینی BYD برای تولید محصولات برقی همزمان شاهد معرفی محصول جدیدی در خانواده کوراندو هستیم که کوراندو ای موشن نام دارد.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، Ai-Motion از پلتفرم فعال سانگ یانگ استفاده شده در کراس اوورهای این شرکت استفاده می کند و خبری از محصول کاملا جدید نیست.

عناصر آبی در تمام جزئیات بدنه به عنوان نمادی از ماهیت الکتریکی این خودرو به کار رفته است. طراحی بینی نسبت به آنچه در گذشته خواهیم دید جالب تر و بهتر است، زیرا مطابق با آنچه در محصولات امروزی می بینیم چیز زیادی وجود ندارد.

این خودرو از نظر ابعادی برابر با طول ۴۴۶۵ میلی متر، عرض ۱۸۷۰ میلی متر و ارتفاع ۱۶۳۵ میلی متر ساخته شده است. فاصله بین محورها ۲۶۷۵ میلی متر است. ابعاد جلو ۹۲۲ میلی متر و این شاخص در پشت ۸۶۸ میلی متر است. ارتفاع SsangYong E-Motion از سطح زمین ۱۶۹ میلی متر است.

وزن کل خودرو ۱۷۶۵ کیلوگرم است.

قلب الکتریکی E-Motion دارای ۱۸۸ اسب بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور است. نیروی مورد نیاز موتور توسط یک بسته باتری ۶۱.۵ کیلووات ساعتی تامین می شود. سیستم باتری همچنین از فناوری شارژ سریع ۱۰۰ کیلوواتی DC پشتیبانی می کند. بنابراین حدود ۸۰ درصد ظرفیت باتری در عرض ۳۳ دقیقه تکمیل می شود.

برد حرکتی E-Motion با شارژ کامل حدود ۴۱۸ کیلومتر خواهد بود حداکثر سرعت ۱۵۶ کیلومتر بر ساعت محاسبه شده است.

امکانات ایمنی شامل ۸ کیسه هوا، کروز کنترل تطبیقی، نور بالا هوشمند، سنسورهای هشدار برخورد، ترمز اضطراری، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خطوط، نمایشگر نقطه کور راننده، پایداری الکترونیکی و غیره است.

از فناوری های کابین باید به صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی اطلاعات کیلومتر، نمایشگر ۹ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی، پشتیبانی بی سیم اپل کارپلی و اندروید اتو، چراغ های داخلی قابل تغییر با ۳۴ رنگ، درب صندوق عقب اشاره کرد. تو باز کن. بدون دخالت دست و غیره

قیمت پایه احتمالاً از محدوده ۳۵ هزار دلار شروع می شود.