والدین ممکن است خطرات اسکی و ورزش های زمستانی را نادیده بگیرند


روزهای برفی بسیاری از خانواده‌ها را برای تفریح ​​زمستانی به پیست‌های اسکی و تپه‌ها می‌آورد، اما ممکن است برای کودکان خطراتی نیز به همراه داشته باشد.

یک نظرسنجی ملی جدید نشان می دهد که والدین ممکن است همیشه این خطرات را در نظر نگیرند.

فقط سه چهارم والدین می گویند که فرزندانشان مدام در سراشیبی یا اسنوبورد از کلاه ایمنی استفاده می کنند از هر سه والدین دو نفر گزارش می دهند که فرزندانشان هرگز کلاه ایمنی استفاده نکرده اندطبق نظرسنجی ملی سلامت کودکان بیمارستان کودکان CS Mott Health دانشگاه میشیگان.

والدین در مقایسه با سایر فعالیت های زمستانی کمتر در مورد قوانین ایمنی هنگام اسکی با فرزندان خود صحبت می کنند.

Mott Paul یکی از کارگردان‌ها گفت: «فعالیت‌هایی مانند سورتمه‌سواری و سورتمه‌سواری راهی هیجان‌انگیز برای لذت بردن از ماه‌های زمستانی در فضای باز برای خانواده‌ها فراهم می‌کند. سارا کلارک، MPH اما والدین مسئول انجام اقدامات صحیح برای کاهش خطر ابتلا به عفونت برای فرزندان خود هستند.

گزارش نظرسنجی بر اساس پاسخ های ۱۹۹۲ والدین با حداقل یک فرزند بین ۳ تا ۱۸ سال در اکتبر ۲۰۲۱ بود.

بسیاری از والدین خطرات اسکی را نادیده می گیرند

سه چهارم والدینی که مورد بررسی قرار گرفتند گفتند که فرزندانشان هوای زمستانی را تجربه خواهند کرد، یا در مکانی زندگی می کنند که سرما و برف مکرر یا متناوب است یا هنگام بازدید از مکان های هوای سرد. اسکی رایج ترین فعالیت زمستانی بود که این والدین انتظار داشتند فرزندانشان در آن شرکت کنند.

اما صدمات ناشی از اسکیت، مانند شکستگی، کشیدگی و رگ به رگ شدن، غیرمعمول نیست. ۲۲۰۴۸۸ بیمار در بخش های اورژانس ایالات متحده برای آسیب های مربوط به اسکی بین سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۷ تحت درمان قرار گرفتند.. تقریباً ۷۰ درصد از این بیماران کودکان ۱۹ ساله یا کمتر بودند.

چندین تصادف جدی اسکی همچنین در سال های اخیر در اخبار بوده است.

همچنین ببینید: ایمنی اسکی: خطرات اسکی و نحوه کاهش آنها

با این حال، کلارک می گوید برخی از والدین ممکن است اسنوبورد را به اندازه سایر ورزش های زمستانی خطرناک ندانند. از هر شش والدینی که مورد بررسی قرار گرفتند، تنها یک نفر با فرزندان خود درباره قوانین ایمنی اسکیت‌برد صحبت کردند، مانند نحوه جلوگیری از برخورد و پیاده شدن ایمن از سورتمه در پایین تپه.

کلارک گفت: «از آنجایی که اسنوبورد بسیار رایج است، والدین ممکن است نگرانی های ایمنی را نادیده بگیرند. با این حال، برای جلوگیری از صدمات، والدین باید اطمینان حاصل کنند که محل اسکیت خالی از درختان یا اشیاء دیگر باشد و دارای یک منطقه فرسوده صاف در پایین تپه باشد. “

در صورت زمین خوردن یا برخورد کودک با سورتمه یا اشیاء دیگر، آسیب به سر بزرگترین نگرانی است. کلارک خاطرنشان می کند، اگرچه تنها یک سوم والدین گزارش کردند که فرزندانشان هنگام اسکی از کلاه ایمنی استفاده می کنند، اما این ممکن است با گذشت زمان افزایش یابد، مشابه افزایش استفاده از کلاه ایمنی هنگام اسکی. در حال حاضر، آکادمی اطفال آمریکا به والدین توصیه می‌کند که هنگام اسکیت از کلاه ایمنی فرزندان خود استفاده کنند.

رژیم لاغری سریع