واکنش جدید علی کریمی به رسوایی های اخیر; امام حسین مال همه است


واکنش جدید علی کریمی به غیبت اخیر بازیکنان واکنشی متفاوت به اتفاقات روزهای گذشته بود و جادوگر فوتبال ایران به نوعی علاقه مند به پایان دادن به غیبت است.

به گزارش انصاف ورزشی، داغ ترین و جنجالی ترین موضوع هفته گذشته در شبکه های اجتماعی، بحث درگیری علی کریمی با یک واعظ پس از انتشار مطلبی از کریمی درباره محرم بود.

پس از ماجرای کریمی، کشیشی به نام حامدرضا آزاچیان به سمت او دوید و سخنان بدی به جادوگر گفت به طوری که علی کریمی با زور جواب او را داد. فرم غیر مستقیم و بعداً علنی و مستقیم درباره سخنان این واعظ نشان دهید. اتفاقاتی که حتی منجر به حذف پوسترهای تبلیغاتی کریمی به اتهام هتک حرمت به فرهنگ نذری توسط شهرداری شد.

این مسائل بحث های زیادی را به همراه داشت و بحث های زیادی را به همراه داشت، حتی کریمی از سوی بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان از جمله خدمتکار پیام رسان نیز حمایت شد.

واکنش جدید علی کریمی به رسوایی های اخیر;  امام حسین مال همه است
واکنش جدید علی کریمی به رسوایی های اخیر; امام حسین مال همه است

حالا واکنش جدید علی کریمی به رسوایی های اخیر نشان از تمایل او به فاصله گرفتن از این موضوع و پایان بخشیدن به آن دارد. کریمی در مطلبی طولانی در این باره نوشت:

«البته من هم مثل همه شما از کودکی آرزوی رسیدن به دهه محرم را داشتم و به مرور این آرزو را حفظ کردم.
در روزهای گذشته عده ای قصد داشتند از آب گل آلود ماهی بگیرند. به قول من عده ای هستند که ۳۶۵ روز سال رزق و روزی مردم را نادیده می گیرند و با نذر در ۱۰ روز محرم به دنبال جلب نظر و نفاق هستند!!
این عزا قبل از ما بود و بعد از ما خواهد ماند. در عین حال، هر فردی برای رضای خدا نذر می کند و با نیت پاک برای هر حاجتی که دارد، دمش گرم و نذرش پذیرفته می شود.
پیشنهاد من این بود که در این وضعیت کشور،
ما می توانیم نذر دیگری بکنیم. این
کسانی که به دنبال منافع شخصی خود به نام امام حسین (ع) هستند، بدانند که امام حسین (ع) متعلق به همه است. اگر پیرو واقعی مکتب حسین (علیه السلام) هستیم، باید به عقاید و طرز فکر یکدیگر احترام بگذاریم، زیرا در این مکتب، تهمت، بد زبانی و بی ادبی جایی ندارد، البته مردم فرق بین نفاق را تشخیص می دهند. و نیت پاک
با اینکه مخاطبان من چند نفر خاص بودند اما از عزاداران واقعی امام حسین (ع) عذرخواهی می کنم و دستشان را می بوسم.
قضاوت مردم
حسینی بمانیم و در حسینی زندگی کنیم
»

واکنش جدید علی کریمی به رسوایی های اخیر;  امام حسین مال همه است
واکنش جدید علی کریمی به رسوایی های اخیر; امام حسین مال همه است

لازم به ذکر است که در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر تصمیم کریمی برای انتقال از ایران به گوش می رسید و ببینیم چقدر به واقعیت نزدیک است.

انتهای پیام