وضعیت نکونام برای پیوستن به استقلال چگونه است؟به محض جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، جواد نکونام، سرمربی فعلی فولاد خوزستان به عنوان جانشین احتمالی سرمربی سابق این تیم مطرح شد و برای بیست و دومین دوره لیگ برتر، هدایت استقلال را برعهده گرفت. لیگ.

بیشتر بخوانید:

از زمانی که نام جواد نکونام به عنوان جانشین فرهاد مجیدی مطرح شد، هواداران استقلال در کانال‌های تلگرامی و صفحه‌های اینستاگرام با یک هجمه متحدالشکل علیه انتخاب نکونام توسط هر مربی ایرانی دیگری برای استقلال حمله کردند.

این حرکت هواداران استقلال از آنجا نشأت می گرفت که آنها معتقد بودند در آن شرایط که استقلال توانست با شرایط خاص قهرمان لیگ برتر شود، باید یک مربی خارجی خوب داشته باشد.

به همین دلیل نام آندره آ استراماچونی از سوی هواداران استقلال به عنوان گزینه مطرح شده است و آن ها موضع گیری شدیدی علیه سایر مربیان داخلی به خصوص جواد نکونام داشته اند.

اما با توجه به امتناع استراماچونی مشخص شد که این مربی نه تنها از سوی کادر مدیریتی باشگاه استقلال ملزم به حضور مجدد برای سرپرست فنی استقلال شده است، بلکه خود او نیز در چنین شرایطی آمادگی حضور در استقلال را نداشته است. به این ترتیب نام جواد نکونام دوباره مورد توجه هواداران استقلال قرار گرفت و موج انتقادات نسبت به انتصاب یک مربی بومی از سر گرفته شد.

گفته می شود جواد نکونام فعلا مشکلی با قبول سرمربیگری استقلال و جدایی از فولاد خوزستان ندارد اما از آجورلو خواسته است که در اولین دوره استقلال، باشگاه استقلال فضای مساعدی برای حضور احتمالی او در این باشگاه ایجاد کند. . رئیس فنی کادرفنی استقلال. موقعیتی که منطقی هم هست. چون نکونام فرصت درگیر شدن با هواداران میلیونی استقلال را ندارد و باید سریعا برای تیم جدیدش برنامه ریزی کند.

جواد نکونام مربیگری خود را از سال ۱۳۷۴ با حضور کارلوس کی روش در کادر فنی تیم ملی بزرگسالان آغاز کرد و سپس در سال های اخیر کارنامه موفقی در تیم های خونه به خونه بابل، نساجی مازندران و فولاد خوزستان داشته است.

نکونام یکی از نزدیک ترین گزینه های نیمکت آموزی استقلال است. گزینه ای که فصل گذشته از ابتدای لیگ به جای فرهاد مجیدی مطرح شد اما به دلیل هواداران زیاد مقابل فرهاد مجیدی به کلی فراموش شد.

منبع: خبر ورزشی

انتهای پیام/