وضعیت نیروی دریایی مرموز لژیونبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مدتی است کدام ممکن است بحث بازگشت برخی اجتناب کرده اند فوتبالیست ها به ملت در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در دنیای آنلاین ما مطرح شده است کدام ممکن است علیرضا بیرانوند، کافه رضایی و مرتضی بورعلی گنجی در لیست اردوها قرار دارند. . افرادی که قصد ادای احترام به آنها را دارند، فوتبال ایرانی دارند، دیده تبدیل می شود.

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری این سه شرکت کننده عالی فوتبال باقی مانده است به خدمت مقدس رزمی نرسیده بودند و به روزهای اعزامی نزدیک می شدند.

مجلس شورای اسلامی در اسفند ۱۴۰۰ لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ مبنی بر معافیت اسرای متاهل دارای دو فرزند و بالای ۳۰ سال اجتناب کرده اند خدمت سربازی را تصویب کرد (اتصال ۳ تبصره ۱۰) با این حال این لایحه موکول به شورای نگهبان بود. اعتراض به تعادل ۱۴۰۱. بردن شد.

همراه خود این تفاسیر علیرضا بیرانوند دروازه بان کارکنان سراسری فوتبال متولد ۳۰ شهریور ۱۳۷۱ اجتناب کرده اند نوک شهریور ماه سال جاری خدمت شخصی را تحریک کردن می تدریجی و اجتناب کرده اند فصل بلند مدت به همان اندازه نوک خدمت مقدس سربازی شخصی را سپری می تدریجی. ورزش در یکی اجتناب کرده اند کارکنان های نیروی دریایی

مرتضی بورعلی گنجی متولد ۳۰ فروردین ۹۲ به همان اندازه تعدادی از روز تولید دیگری خدمت سربازی را می گذراند و خواهد شد وضعیت خدمت شخصی را خاص تدریجی به همان اندازه غایب محسوب نشود.

کافه رضایی یکی اجتناب کرده اند اعضای کارکنان فوتبال ملت است کدام ممکن است هم اکنون در بلژیک مشغول به شکل است، باید منتظر ماند و دید کدام ممکن است وضعیت خدمت رضایی چگونه {خواهد بود}.

پیش اجتناب کرده اند این سردار موسی کمالی، رئیس سابق اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص تسهیلات حاضر شده به گیمرها کارکنان سراسری و تجهیزات گلف های لیگ شیوع و نحوه انجام تعهد کلی، تصدیق شد: اطمینان حاصل شود که تحمیل تسهیلات صحیح برای این اشخاص حقیقی و کمک به انبساط و شکوفایی استعدادهای آنها در بخش بازی ملت و موضوع همراه خود کار با هم و همکاری ایده ها مربوطه بازرسی و مقرر شد شرکت ها کلی برای ورزشکاران ماهر و مسابقات انجام شود. در منطقه های فوتبال، والیبال و بسکتبال در مرحله کارکنان سراسری به همان اندازه ۳۰ سال و لیگ برتر به همان اندازه ۲۸ سال به تعویق می افتد پس از آن برای انجام خدمت برای مدت اجباری اعزام می شوند.

وی افزود: در صورتی کدام ممکن است این اشخاص حقیقی به عضویت کارکنان سراسری محدوده نشوند و هر دو در تجهیزات گلف های لیگ شیوع مشغول به کار نباشند، کمتر از ۶ ماه جایگزین دارند به همان اندازه در اورژانس شخصی را برای خدمت راه اندازی شد کنند.

سردار کمالی همراه خود خاص اینکه این اشخاص حقیقی طبق مقررات قانونی باید همراه خود قید وثیقه اجتناب کرده اند ملت خارج شوند ذکر شد: ورزش ورزشکارانی کدام ممکن است عضویت کارکنان های سراسری و لیگ شیوع در تجهیزات گلف های لیگ شیوع و هر دو برابر آن در خارج اجتناب کرده اند ملت را دارند محدودیتی ندارد.

{در این} خصوص امیر غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همراه خود خاص این مطلب ذکر شد: بر ایده قوانین ستاد کل نیروهای مسلح کدام ممکن است برای ورزشکاران و ورزشکاران به همان اندازه سن ۲۸ سال و اتباع به همان اندازه سن ۳۰ سال ممکن است اجتناب کرده اند خدمت معاف شود.

وی افزود: بازیکنانی کدام ممکن است به این سن رسیده اند باید وضعیت خدمت شخصی را خاص کنند، این اشخاص حقیقی طبق قوانین می توانند اجتناب کرده اند معافیت های مختلف اعم اجتناب کرده اند پزشکی، مراقبتی و … بهره مند شوند در هر مورد دیگر باید خدمت کنند. در نظامی و خدمت در یکی اجتناب کرده اند کارکنان های نیروهای مسلح.

تأمین: نرخ

انتهای پیام/