پاسخ «آذری جهرمی» به حسن عباسی برای انتشار عکس.


حسن عباسی، نظریه پرداز جنجالی که به دلیل مواضع خود طرد شده است، در کامنت های جدیدی درباره بازیکنان فوتبال اطلاعاتی منتشر کرده است.

او مدعی شد که «اگر دین داشتند، فوتبالیست نمی شدند».

آذری جهرمی در کانال خود نوشت: این روزها فیلمی از یکی از سخنرانان دیدم که به فوتبالیست ها توهین می کند و آنها را اشرار می خواند و می گوید فوتبالیست ها کشته نشوند.

روحیه شهید مهدی رضایی ماجد صاحب تصویر بالا کاپیتان تیم ملی جوانان ایران صلوات می فرستد.

مفیادینی مجید

سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه نیز در کنار مراسم تدفین ۲ شاهد گمنام وزارت ورزش به ورزشگاه انقلاب تهران گفت: تعداد شاهد در بازی های ما. جامعه کوچک نیست بسیاری از قهرمانان ورزشی با دفاع مقدس وارد میدان نبرد شدند و به شهادت رسیدند.

وی گفت: جامعه ورزشی باید از نام شاهدان بهره مند شود و به سوابق آنان احترام بگذارد. بسیاری از شاهدان ناشناس در استادیوم های جداگانه دفن شدند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: شاهدان تشییع شده امروز در ورزشگاه شاهدان انقلاب به خاک سپرده می شوند و این روند ادامه خواهد داشت.

محمد انصاری، مدافع و ملی پوش سابق پرسپولیس در نامه ای در واکنش به اظهارات حسن عباسی نوشت:

به نام خدای مهربان

برادر عزیز
آقای دکتر عباسی

سلام و درود بر شما
نظر سریع شما در مورد فرزندان فداکار این ملت عزیز فوتبال بسیار شگفت انگیز بود!

برادر عزیز! تصور ما از شخصیت شما انقلابی دلسوز، استاد دانشگاه، تحلیلگر ماهر و ولایتمدار وارسته است… این باور را از بین نبرید.

بر اساس موازین و مقررات شرعی و همچنین قوانین و مقررات کشور، نه شما و نه شخص دیگری حق ندارید در مورد گروه خاصی از مردم، به طور کلی و کلی، بدون داشتن قضاوت کلی قضاوت کنید. مدارک به دادگاه.و منطقی در دست و… پرخور را معرفی کنید! آنها را دروغگو و مال نامید!

آنها را بیهوده و در حضور مصلحان اجتماعی در نظر بگیرید! و حتی به خود اجازه دهید یک نظریه در مورد حریم خصوصی افراد و خانواده ها ارائه دهید! ما لکم هستیم! کیف بزرگ؟!

اگرچه ماهیت اکثر ادعاهای ناعادلانه شما مجرمانه و قابل ردیابی است، اما برای اینکه بیشتر به شما ثابت کنم که در تصمیم گیری خود در مورد فوتبالیست ها، مانند یکی از جوانان کشور، یکی از بردگان، بسیار اشتباه کرده اید. این ملت بزرگ، از شهدای سرافراز و از انقلابی ترین فوتبالیست ها و هموطنانشان، شما را به تذکرات و رهنمودهای حکیمانه قرآن بسنده می کنم. 🙂

دکتر! در افکار و کلمات خود تجدید نظر کنید…

واقعا برای شما آرزوی شادی و موفقیت دارم…

ما بیشتر شاهد تمسخر و تحلیل های ایدئولوژیک تند شما برای تحقیر دشمنان انقلاب اسلامی و توطئه و توطئه مردمی هستیم که بهترین ها را نمی خواهند، نه به معنای ضرب و شتم فرزندان ورزشکاران این کشور!

لذا امیدوارم حداقل دقایقی از وقت خود را صرف مطالعه نظرات رهبر انقلاب در تاریخ ۳ تیر ۱۳۹۶ کنید که تیم ملی فوتبال کشورمان را الگوی دیگران معرفی کردند.

در پایان موفق باشید
محمد انصاری
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران
۱۵ جولای ۱۴۰۱

منبع: تسنیم / خبرآنلاین