پاسخ رحمتی به اختلاف بازیکنانش با برانکاردها – پایگاه خبری تحلیلی افق


پاسخ رحمتی به درگیری بازیکنانش با برانکارد کاران

در قالب مسابقات هفته دوم لیگ برتر تیم صنعت نفت آبادان و آلومینیوم اراک از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید. آلومینیوم اراک انجام شد.

بیشتر بخوانید:

افشاگری درباره اخراج رحمتی از استقلال در زمان منصوریان/ بازیکنی که سال ها پیش برکنار شد حالا ملی پوش است!

در پایان این جلسه مهدی رحمتی سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: خسته نباشید، به هر دو تیم می گویم، به کادر فنی تیم صنعت نفت آبادان و بازیکنان این تیم که بازی جوانمردانه ای را انجام دادند، می گویم نگیرند. خسته شدم. از هیئت مدیره کارخانه، باشگاه و مدیرعامل محترم خود تشکر می کنم که شرایطی را برای ما گذاشتند که مستقیماً از اراک به آبادان برویم و این شرایط را برای تیم ما فراهم کرد تا بتوانیم شرایط خوبی داشته باشیم. بهبود. از همه بازیکنان تیم تشکر می کنم و خسته نباشید می گویم امروز با تمام توان در زمین حاضر شدند.

وی افزود: مطمئنم اگر تیم دیگری بخواهد در این مقطع و در این شرایط به آبادان بازی کند، بازی خوبی نخواهد بود. فکر می کنم سه موقعیت ۱۰۰ درصدی برای گلزنی داشتیم که یکی از آنها تبدیل به گل شد. یکی از آنها رضا جبیره بود که از دروازه بیرون دوید. ما از یکی از سه اسلات خود استفاده کردیم. تیم صنعت نفت خیلی خوب بازی می کرد. وقتی ۱۰ نفر بودیم به ما فشار آوردند. فکر می کنم یکی دو موقعیت گلزنی داشتند، یکی توسط پورحمیدی دفع شد و بقیه در منطقه خطر نبودند.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=371646