پاسخ پدرسالار میهن پرست ایران به شایعات آتش سوزی/ آیا به پیشنهاد جادوگران پاسخ می دهد؟ – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


در روزهای اخیر موضوع بازگشت سعید عزت اللهی به لیگ برتر و احتمال حضور این تیم فوتبال ایران در یکی از تیم های رقیب مطرح شده و حتی گفته می شود بازیکنان به توافق رسیده اند اما این یک مسئله است رد شد.

نظریات زیادی در این باره وجود دارد، اما عجیب ترین آن انتشار نقل قول هایی از پدرش نادر عزت اللهی است. در این نقل قول منتشر شده در شبکه فضای مجازی آمده است که او علاقه مند است و آرزو می کند سعید به تیمی خاص و پرطرفدار – یکی از دو تیم مهم پایتخت – برود و این موضوع خشم پدر نو. ۶ ملی پوش است.

نادر عزت اللهی که یکی از اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال است و تجربه چندین ساله بازی در ملوان را دارد، تمام این نقل قول ها را تکذیب می کند و می گوید: «من نمی دانم چطور از صحبت های من چنین مصاحبه ای منتشر می شود.» سعید خودش تصمیم می گیرد کدام تیم را انتخاب کند. برای بازی کردن، و در حال حاضر او با ویلا قرارداد دارد و به باشگاه دانمارکی متعهد است.

وی تاکید کرد: من اصلا با هیچ رسانه ای در مورد آینده سعید صحبت نکرده ام و سعی می کنم در این موضوع دخالت نکنم. همچنین از صفحاتی که اخبار فوتبال را به صورت آنلاین منتشر می کنند تقاضا دارم نقل قول را بدون سند منتشر نکنند.

شایعات در مورد سعید عزت اللهی در حالی مطرح می شود که او ابتدا باید با قراردادی از باشگاه ویل دانمارکی جدا شود و سپس در مورد آینده خود تصمیم گیری کند که البته احتمال بازگشت آن به لیگ برتر از جام جهانی آینده وجود دارد.