پاسخ یک اصولگرا به گلایه عبدالله گنجی از رهبری


سیدیاسر جبرائیلی، فعال سیاسی تندرو و نویسنده کتابی به نام «روایت رهبری» در بخشی از سخنان خود به اظهارات اخیر عبدالله گنجی، فعال رسانه ای که سابقه مدیرکلی روزنامه جوان را دارد و اکنون نیز در این راستا است، پاسخ داد. مدیرکل همشهری

به گزارش انصاف نیوز، آقای جبرئیلی در صفحه توئیتر خود نوشت:

«برادر عزیزم، دکتر. عبدالله گنجی از رفتار تسامحانه حضرت آقا با میرحسین موسوی گلایه کرد و نوشت که اگر امام بود به شدت با ایشان برخورد می کرد.
من هم با ایشان موافقم که اگر امام (ره) بودند قطعا کار سختی انجام می دادند…
اما این تفاوت برخورد به تفاوت امام و آقا بر نمی گردد. دلیل سخت گیری نکردن، عدم توجه به سوابق و خدمات این افراد است. دلیل آن را می توان در تفاوت سن امام با سن آقا دید. باید به تفاوت عصر تخفیف و تفسیر نگاه کرد. سوالی که باید از آقای گنجی عزیز پرسید این است که اگر فتنه ۸۸ در زمان امام اتفاق می افتاد آیا افرادی که سید علی (روح فداکاری) را تنها گذاشتند یا در مقابل ایشان می ایستادند؟ انجام دادن؟!
پاسخ به گفته میرحسین را ببینید! آیا صدای بسیاری از انقلابیون بلند شده است؟ سید علی (روح داوطلب) و شیعه با آتش بختیاری اش پابرهنه شده اند. و ظلم و تنهایی علی که حاج قاسم در وصیت نامه اش عزاداری می کند، تنهایی در میان این خواص است وگرنه علی در میان شیعیانش تنها نیست…».

لازم به ذکر است که آقای گنجی در بخشی از بیانیه اخیر خود نوشت: «باید به دادگاه و حتی مقام معظم رهبری گلایه کنیم که تحمل و گذشت شما به خاطر خاطرات و تلاش این افراد در انقلاب است، نه تنها. نه آنها را به فکر فرو بردند و نه تذکر دادند که بر مسند قرض دهنده نشسته اند و نه تنها پشیمان نیستند بلکه به جنایتی که در آماده سازی شاخه سیاسی حزب مشارکت و سازمان مجاهدین مرتکب شده اند افتخار می کنند. مورد شخصی که بدون شمارش گنج “پیروز قطعی انتخابات از راه دور” چیزی نبود که باعث شود افراد آزاده و آزاداندیش یکدیگر را دوست داشته باشند.

متن کامل این متن را می توانید در لینک زیر بخوانید:

انتهای پیام