پایان لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ و قهرمانی فرانسه؛ تداوم سلطه خروس ها در والیبال


فینال لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ با قهرمانی فرانسه، نایب قهرمانی ایالات متحده آمریکا و سومی لهستان به پایان رسید تا سلطه فرانسه در والیبال جهان تداوم داشته باشد.

به گزارش انصاف ورزشی، در آخرین روز از رقابت های لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ که در شهر بولونیای ایتالیا برگزار شد، نقش دو دیدار مقدماتی و فینال مشخص شد تا فرانسه پس از کسب مدال طلای المپیک توکیو، حالا قهرمانی لیگ را جشن بگیرد. ملل قهرمانی. از سوی دیگر لهستان نیز با پیروزی آسان مقابل میزبان به مدال برنز مسابقات دست یافت.

ایتالیا در اولین دیدار که رقابتی مساوی بود به مصاف لهستان نرفت و در سه ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ نتیجه مسابقه را واگذار کرد.

اما در دیدار فینال تمامی این رقابت ها فرانسه و آمریکا به مصاف یکدیگر رفتند که در دو ست اول فرانسوی ها بازی باکیفیتی انجام دادند و بازی را با نتایج ۲۵:۱۶ و ۲۵:۱۹ به پایان رساندند.

اما شاگردان جان اسپرا با آنالیز و تغییرات این مربی ریکاوری کاملی از خود نشان دادند و توانستند ست های سوم و چهارم را با نتایج ۲۵:۱۵ و ۲۵:۲۱ به پیروزی برسانند تا بازی تا پنج ادامه پیدا کند. مجموعه ای از تصمیمات

اما شاگردان ایتالیایی آندره جیانی در ست پنجم دوباره تمرکز خود را به دست آوردند و توانستند این ست را با نتیجه ۱۵ بر ۱۰ محکم به پایان برسانند تا نسل طلایی فرانسه افتخاری دیگر در والیبال و پایان لیگ والیبال ۲۰۲۲ کسب کند. از ملل، آنها در وهله اول خواهند بود

پایان لیگ ملت های والیبال 2022 و قهرمانی فرانسه؛  تداوم سلطه خروس ها در والیبال
پایان لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ و قهرمانی فرانسه؛ تداوم سلطه خروس ها در والیبال

انتهای پیام