پخش زنده ایران و والیبال آمریکا، ۲ تیر ۱۴۰۱


تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت ها به مصاف آمریکا می رود. پخش زنده والیبال ایران و آمریکا در ۲ تیر ۱۴۰۱ را با ما تماشا کنید.

تیم ملی والیبال ایران که در هفته دوم لیگ ملت ها با شکست ۳ بر صفر مقابل بلغارستان میزبان شروع بدی داشت، امشب از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران به مصاف تیم قدرتمند یونایتد می رود. پخش زنده والیبال ایران و آمریکا را امروز ۲ تیر ۱۴۰۱ با ما تماشا کنید.

پخش زنده ایران و والیبال آمریکا، ۲ تیر ۱۴۰۱

در لیگ ملی بسکتبال مردان ۲۰۲۲، ۱۶ تیم از برزیل، لهستان، فرانسه، آمریکا، اسلوونی، صربستان، آرژانتین، ایتالیا، کانادا، ژاپن، ایران، چین، آلمان، هلند، بلغارستان و استرالیا حضور دارند. رقابت. میزبان هفته دوم این رقابت ها بلغارستان و صوفیه و فیلیپین و کویزون هستند.

والیبال ایران که با ترکیبی از جوانان وارد رقابت های امسال شده است، تاکنون نتایج غیرمنتظره ای داشته است. امروز به همراه ۵ بازی دیگر هفته دوم که می توانید از صفحه والیبال لیگ ملت های ۲۰۲۲ به صورت زنده تماشا کنید؛ بازی ایران و آمریکا نیز انجام می شود که از همین صفحه تقدیم شما می شود. پخش زنده والیبال ایران و آمریکا را امروز ۲ تیر ۱۴۰۱ در شروع مسابقه یعنی ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران از یکی از لینک های زیر مشاهده کنید:

لینک ۱: پخش زنده والیبال امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۱; ایران و آمریکا (شبکه خارجی)

لینک ۲: پخش زنده لیگ ملت های ۲۰۲۲؛ ایران و آمریکا (شبکه ورزش)

انتهای پیام/