پخش زنده تنیس ویمبلدون ۲۰۲۲ امروز ۱۰ جولای ۱۴۰۱


امروز و در مسابقات ویمبلدون ۲۰۲۲ چند مسابقه مهم برگزار می شود. امروز ۱۰ جولای ۱۴۰۱ منتظر پخش زنده تنیس ویمبلدون ۲۰۲۲ باشید.

در آخرین روزهای تنیس ویمبلدون و در بخش مردان مسابقات، قهرمانان اصلی مسابقات رافائل نادال، استفانوس سیتسیپاس، نواک جوکوویچ و کارلوس آلکاراز مقابل حریفان خود پیروز شدند. اندی موری اگرچه در دور اول پیروز شد، اما در دور دوم مغلوب رقیب آمریکایی خود شد. برای تماشای پخش زنده ویمبلدون ۲۰۲۲ امروز ۱۰ جولای ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

پخش زنده تنیس ویمبلدون ۲۰۲۲ امروز ۱۰ جولای ۱۴۰۱

بعد از مسابقات گرند اسلم رولان گاروس که با قهرمانی نادال در دو گروه مردان و زنان آشوین تک همراه بود، باید به سراغ قدیمی ترین و معتبرترین رویداد تنیس جهان یعنی ویمبلدون برویم. این مسابقات که میزبان بسیاری از تنیسورها محسوب می شود، هر ساله در پایان ماه ژوئن به مدت ۲ هفته در ورزشگاه “England Tennis and Croquet Club” در حومه ویمبلدون لندن برگزار می شود.

مسابقات ویمبلدون امسال دو تفاوت عمده با قسمت های قبلی دارد. در اتفاقی تکان دهنده، مقامات تنیس بریتانیا اخیراً بازیکنان روسیه و بلاروس را از حضور در مسابقات ویمبلدون در پی حمله روسیه به اوکراین منع کردند و انجمن های تنیس مردان و زنان با حذف لیست از سومین گرند اسلم این فصل واکنش نشان دادند. بیایید نگاهی دقیق‌تر به تفاوت‌های ویمبلدون در سال ۲۰۲۲ بیندازیم. تصمیم رهبران ویمبلدون باعث شده است که ۱۶ تن از ۱۰۰ تنیسور زن و مرد برتر جهان، از جمله دانیل مدودف روسی، تنیسور شماره یک مردان، در این فصل غایب باشند.

امروز در رقابت های ویمبلدون از ساعت ۱۸:۱۵ نواک جوکوویچ به مصاف حریفی از کشورش می رود. کارلوس آلکاراز سپس از ساعت ۲۲ به مصاف حریفی از آلمان می رود. پخش زنده این دو بازی کلیدی در ابتدای مسابقه را از لینک مربوطه دنبال کنید:

لینک ۱: پخش زنده مسابقات تنیس ویمبلدون امروز ۱۰ جولای ۱۴۰۱ (جوکوویچ)

پیوند ۲: پخش زنده ویمبلدون امروز، ۱۰ ژوئیه ۱۴۰۱ (آلکاراس)

اما همانطور که قول داده بودیم و با پخش کامل ویمبلدون ۲۰۲۲ و تماشای پخش زنده تنیس ویمبلدون ۲۰۲۲ امروز ۱۰ جولای ۱۴۰۱ می توانید از مواد زیر استفاده کنید که پوشش کامل مسابقات تمام روز را پوشش می دهد:

لینک ۱: پخش زنده ویمبلدون ۲۰۲۲ امروز ۱۰ جولای ۱۴۰۱

لینک ۲: پخش زنده مسابقات تنیس ویمبلدون ۲۰۲۲ امروز ۱۰ جولای ۱۴۰۱

انتهای پیام/