پخش زنده دورتموند و والنسیا در ۲۷ ژوئیه ۱۴۰۱


امشب از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران دو تیم دورتموند و والنسیا در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. پوشش زنده دورتموند و والنسیا در ۲۷ جولای ۱۴۰۱ را با ما تماشا کنید.

دو تیم دورتموند و والنسیا که هر دو با تغییرات کادرفنی و ترکیبی چشمگیری مواجه شده اند، امشب از ساعت ۲۱:۳۰ به مصاف یکدیگر می روند. برای تماشای پوشش زنده بازی دورتموند والنسیا در ۲۷ جولای ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

پخش زنده دورتموند و والنسیا در ۲۷ ژوئیه ۱۴۰۱

دورتموند که فصل گذشته برای یازدهمین بار مقابل لوسین فاور در بوندسلیگا شکست خورد، سرانجام به همکاری خود با این بازیکن فرانسوی پایان داد تا فصل جدید را با ادین ترزیچ، سرمربی کروات آغاز کند.

زنبورها که از فروش ارلینگ هالند پول خوبی به دست آورده اند، در این انتقال دست روشنی دارند، در حالی که با جذب نیکلاس زوله از بایرن برای تشکیل یک خط دفاعی خوب، ستاره آژاکس سباستین هالر را نیز به عنوان جانشین هلند به خدمت گرفتند. همچنین باید کریم آدمی، ستاره آینده دار فصل گذشته سالزبورگ، نیکو شولتربک، صالح اوزکان، مارسل لوتکا و الکساندر میر را نیز اضافه کنیم که ساختار دورتموند را به کلی تغییر خواهد داد.

از سوی دیگر، والنسیا، تیم بدشانس فصول اخیر لالیگا، حالا جنارو گتوزو، اسطوره سابق میلان و سرمربی سابق ناپولی را به خدمت گرفته است تا به دوران شکوه خود بازگردد. والنسیا که اکنون با جدایی دنیل واس، ستاره فصل گذشته خود و کوین گامیرو مواجه است، تاکنون کاستیو را از میلان به خدمت گرفته است.

برای تماشای پوشش زنده بازی دورتموند و والنسیا در تاریخ ۲۷ ژوئیه ۱۴۰۱ در شروع بازی از یکی از لینک های زیر استفاده کنید:

لینک ۱: پخش زنده فوتبال دورتموند و والنسیا در ۲۷ ژوئیه ۱۴۰۱

لینک ۲: پوشش زنده بازی دورتموند و والنسیا امروز ۲۷ جولای ۱۴۰۱

لینک ۳: پوشش زنده دورتموند و والنسیا امروز ۲۷ ژوئیه ۱۴۰۱

انتهای پیام