پخش زنده رئال مادرید و آمریکا در ۵ آگوست ۱۴۰۱


دو تیم رئال و آمریکا امروز در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای تماشای پوشش زنده بازی رئال مادرید و آمریکا در ۵ آگوست ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

دو تیم رئال مادرید و آمریکا امروز در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای تماشای پوشش زنده بازی رئال مادرید و آمریکا در ۵ آگوست ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

پخش زنده رئال مادرید و آمریکا در ۵ آگوست ۱۴۰۱

رئال مادرید قهرمان لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا که فصلی رویایی را در اروپا پشت سر گذاشت، حالا با تقویت این تیم در تلاش است تا موفقیت فصل گذشته را تکرار کند.

رئال در اولین بازی دوستانه خود در تور تدارکاتی آمریکا در ال کلاسیکو مقابل بارسلونا شکست خورد و حتی یک شوت هم ثبت نکرد که آمار بدی است!

رئال مادرید که در ابتدای نقل و انتقالات به فکر جذب هلند و امباپه بود، هلند را به خاطر امباپه متوقف کرد و امباپه در نهایت پاری سن ژرمن را اضافه کرد تا با انتقال هلند به سیتی، برنامه های اصلی نقل و انتقالاتی رئال با شکست مواجه شود!

البته تا اینجای کار رئال در جذب شوامنی و رودیگر خوب عمل کرده است، اما جدایی بازیکنان مهمی مانند گرت بیل، لوکا یوویچ و تنی، فضای زیادی را برای تعویض های باکیفیت باز کرده است. برای تماشای پوشش زنده بازی رئال مادرید و آمریکا در تاریخ ۵ آگوست ۱۴۰۱ در شروع بازی که ساعت ۷ صبح روز ۵ آگوست است، از یکی از لینک های زیر استفاده کنید:

پیوند ۱: پخش زنده فوتبال رئال مادرید و آمریکا در ۵ اوت ۱۴۰۱

پیوند ۲: پخش زنده فوتبال رئال مادرید و آمریکا در ۵ اوت ۱۴۰۱

پیوند ۳: پخش زنده فوتبال رئال مادرید و آمریکا در ۵ اوت ۱۴۰۱

انتهای پیام