پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا در ۲ آگوست ۱۴۰۱


صبح روز ۲ آگوست ۱۴۰۱ از ساعت ۷:۳۰ می توانیم شاهد الکلاسیک جذاب باشیم. برای تماشای پوشش زنده رئال مادرید و بارسلونا در ۲ آگوست ۱۴۰۱ همراه باشید.

دو تیم رئال مادرید و بارسلونا از ساعت ۷:۳۰ صبح امروز در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای تماشای پوشش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا در ۲ آگوست ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا در ۲ آگوست ۱۴۰۱

رئال که در فصل گذشته در حالی که کارلتو در اوج ضعف، کمبود بازیکن و بدشانسی قرار داشت موفق شد دو عنوان مهم لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد، طبیعتا امسال قدرتمندتر در این رقابت ها ظاهر خواهد شد. البته مادریدی ها که هلندی ها را به امباپه محدود کرده بودند، از واکنش ضعیف او به اضافه شدن پی اس جی در بازار نقل و انتقالات ناامید شدند، اما تاکنون آنتونیو رودیگر و شوامنی، ستاره فصل گذشته موناکو را جذب کرده اند. البته لوکا یوویچ راهی فیورنتینا شد و گرت بیل راهی لس آنجلس اف سی شد.

از سوی دیگر با وجود بحران مالی، بارسلونا تاکنون فرانک کیسی را از میلان، کریستینسن از چلسی، رافینیا از لیدز و لواندوفسکی از بایرن را جذب کرده است و خبرهایی از جذب برناردو سیلوا به گوش می رسد.

برای تماشای پوشش زنده بازی رئال مادرید و بارسلونا در تاریخ ۲ آگوست ۱۴۰۱ در شروع بازی که ساعت ۷:۳۰ روز ۲ آگوست ۱۴۰۱ است، از یکی از لینک های زیر استفاده کنید:

لینک ۱: پخش زنده فوتبال رئال مادرید و بارسلونا در ۲ اوت ۱۴۰۱

لینک ۲: پوشش زنده ال کلاسیکو امروز ۲ آگوست ۱۴۰۱

لینک ۳: پوشش زنده ال کلاسیکو در ۲ آگوست ۱۴۰۱

لینک ۴: پوشش زنده ال کلاسیکو امروز ۲ آگوست ۱۴۰۱

انتهای پیام