پخش زنده رئال مادرید و کادیز در ۱۹ نوامبر ۱۴۰۱


پوشش زنده رئال مادرید و کادیز در ۱۹ نوامبر ۱۴۰۱ را با ما در Essaaf Sports تماشا کنید. دو تیم امشب در چارچوب هفته چهاردهم لالیگا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

رئال مادرید امشب در چارچوب هفته چهاردهم لالیگا از ساعت ۰۰:۰۰ صبح میزبان کادیز خواهد بود. برای تماشای پوشش زنده رئال مادرید و کادیز در تاریخ ۱۹ نوامبر ۱۴۰۱ در شروع بازی از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و کادیز در ۱۹ نوامبر ۱۴۰۱

پخش زنده رئال مادرید و کادیز در ۱۹ نوامبر ۱۴۰۱

رئال مادرید کارلو آنچلوتی که در ابتدای فصل روندی استثنایی داشت، پس از شکست مقابل لایپزیگ در آخرین بازی گروهی لیگ قهرمانان اروپا روند چندان خوبی در لالیگا ندارد و مقابل خیرونا یک تساوی دارد و. ۱ شکست مقابل رایو وایکانو پس بارسا شانس دارد رئال در ۵ بازی اخیر ۲ برد، ۲ باخت و ۱ تساوی داشته باشد و با ۳۲ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و در واقع حتی با یک برد هم رئال به آن نمی رسد. ۳۷ امتیاز بارسا.

کادیز در رده نوزدهم قرار دارد و ۱۱ امتیاز دارد که طبق معمول کاندیدای سقوط به لالیگا ۲ است و شانسی برای ماندن در لیگ ندارد. آنها در ۵ بازی اخیر ۳ تساوی، ۱ باخت و ۱ برد داشته اند.

در مجموع در سال های اخیر ۵ جدال دو تیم به ثبت رسیده که ۲ برد برای رئال، ۲ تساوی و ۱ برد برای کادیز بوده و در واقع رئال هرگز برنده مطلق این نبرد نبوده است! برای تماشای پوشش زنده بازی رئال مادرید و کادیز در ۱۹ نوامبر ۱۴۰۱ در شروع بازی از لینک ابتدای مقاله استفاده کنید.

انتهای پیام