پخش زنده لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱; فینال و رده بندی


امروز در جریان دو بازی اخیر لیگ ملت های والیبال، تیم های برتر مشخص خواهند شد. امروز ۲ آگوست ۱۴۰۱ برای پوشش زنده لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ به ما بپیوندید.

امروز طی دو دیدار تیم های لهستان و ایتالیا، سپس فرانسه و آمریکا در سری و فینال لیگ ملت های والیبال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای تماشای پخش زنده والیبال لیگ ملت های ۲۰۲۲، امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱ با ما باشید.

پخش زنده لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

دیروز برخلاف انتظار و پیش بینی شاهد دو بازی کاملا یک طرفه در نیمه نهایی لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۲ بودیم که در آن آمریکا ابتدا ۳ بر صفر لهستان قدرتمند را شکست داد و حتی در ست سوم این تیم را تحقیر کرد. نتیجه ۲۵ بر ۱۳ بود و فرانسه در سه ست متوالی مقابل جمعیت زیادی از ایتالیایی ها ایتالیای میزبان را شکست داد. او هم ضربه زد و ست سوم را با امتیاز تحقیرآمیز ۲۵ بر ۱۵ برد. همه اینها باعث شد فرانسه و آمریکا با قدرت به فینال برسند.

امروز از ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران، ایتالیا و لهستان در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز به مصاف یکدیگر خواهند رفت. از سوی دیگر از ساعت ۲۳:۳۰ فرانسه و آمریکا میزبان دیدار فینال خواهند بود. برای تماشای پخش زنده والیبال لیگ ملت های ۲۰۲۲ امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱ در شروع هر مسابقه از لینک مربوطه استفاده کنید:

لینک ۱: پخش زنده والیبال ایتالیا و لهستان در ۲ اوت ۱۴۰۱

لینک ۲: فرانسه و آمریکا پخش زنده والیبال در ۲ اوت ۱۴۰۱

انتهای پیام