پخش زنده موتو جی پی فرانسه امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱


فصل جدید مسابقات موتو جی پی برای دوستداران این رشته بسیار خاص است. برای پخش زنده موتو جی پی فرانسه امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ با ما باشید.

فصل جدید مسابقات موتو جی پی برای دوستداران این رشته حال و هوای خاصی دارد چراکه والنتینو روسی پس از سال‌ها فعالیت، بازنشستگی خود را در پایان فصل گذشته اعلام کرد. برای پخش زنده موتو جی پی فرانسه ۲۰۲۲ با ما باشید.

پخش زنده موتو جی پی فرانسه امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

سال گذشته موتو جی پی قهرمان جدید و خاصی دید، فابیو کوارتارارو که در سومین سال حضور خود توانست به اولین موتورسواری فرانسوی بدل شود که در این رقابت‌ها به عنوان قهرمانی رسیده است.

در مسابقه امروز در فرانسه و در دور تعیین خط که طی روزهای گذشته برگزار شد، راننده سرحال این روزهای دوکاتی یعنی فرانچسکو باگنایا در رده اول قرار گرفت و جک میلر هم دوم شد تا دو رده اول استارت مسابقه برای دوکاتی محفوظ باشد.

فابیو کوارتارارو قهرمان فصل پیش هم که در تعیین خط عملکرد خوبی نداشت، پایین‌تر از الکس اسپارگارو، موتورسوار آپریلیا در رده چهارم قرار گرفت تا مسابقه خانگی خود را از جایگاه نه چندان خوبی شروع کند. برای پخش زنده موتو جی پی فرانسه ۲۰۲۲ در ساعت شروع مسابقه یعنی ۱۶:۳۰ به وقت ایران از لینک زیر استفاده کنید:

لینک ۱: پخش زنده موتو جی پی فرانسه ۲۰۲۲

انتهای پیام

رژیم لاغری سریع