پخش زنده ناپولی و آدانا دمیراسپور در ۵ اوت ۱۴۰۱


دو تیم ناپولی و آدانا دمیراسپور امروز در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای تماشای پوشش زنده ناپولی و آدانا دمیراسپور در ۵ آگوست ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

ناپولی تاثیرگذار امروز لوسیانو اسپالتی در ادامه بازی های تدارکاتی خود به مصاف یکی از بهترین تیم های فصل گذشته لیگ برتر ترکیه یعنی آدانا دمیراسپور می رود. برای تماشای پوشش زنده بازی ناپولی و آدانا دمیراسپور در ۵ آگوست ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

پخش زنده ناپولی و آدانا دمیراسپور در ۵ اوت ۱۴۰۱

ناپولی لوسیانو اسپالتی فصل گذشته با ستارگانی چون ویکتور اوسیمان، دریس مرتنس و لورنزو اینسینیه تا نیم فصل مدعی اصلی قهرمانی بود، اما فرم بد این تیم پس از باخت مقابل اینتر آغاز شد.

ناپولی که سال‌ها جزو مدعیان برتر سری آ بوده است، از آخرین قهرمانی در دوران قهرمانی دیگو مارادونا، هرگز افتخار قهرمانی در سری آ را تکرار نکرده است. جذب دیبالا بدون تیم فصل سختی را پیش رو خواهد داشت.

با این حال آنها در دو بازی دوستانه قبلی خود ابتدا ۱۰-۰ آنائونه را شکست دادند و سپس ۴-۱ پروجا را شکست دادند. برای تماشای پوشش زنده بازی ناپولی و آدانا دمیراسپور در تاریخ ۵ آگوست ۱۴۰۱ در شروع بازی یعنی ساعت ۲۳:۰۰ به وقت ایران از لینک زیر استفاده کنید:

لینک ۱: پخش زنده فوتبال ناپولی و آدانا دمیراسپور در ۵ اوت ۱۴۰۱

انتهای پیام