پخش زنده پاری سن ژرمن و نیس در ۹ اکتبر ۱۴۰۱


پوشش زنده پاری سن ژرمن و نیس در ۹ اکتبر ۱۴۰۱ را با ما در انصاف اسپورت تماشا کنید. دو تیم امشب در چارچوب هفته نهم لیگ یک فرانسه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پاری سن ژرمن امشب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران میزبان نیس است. برای تماشای پوشش زنده بازی پاری سن ژرمن و نیس در تاریخ ۹ اکتبر ۱۴۰۱ در شروع بازی از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و نیس در ۹ اکتبر ۱۴۰۱

پخش زنده پاری سن ژرمن و نیس در ۹ اکتبر ۱۴۰۱

پاری سن ژرمن ۲۲ امتیازی است و با یک بازی کمتر در رده دوم قرار دارد و مارسی را با ۲۳ امتیاز تعقیب می کند و با برد در بازی مهم امشب می تواند جایگاه خود را پس بگیرد.

پس از چندین فصل ناموفق زیر نظر مدیران مختلف، به نظر می رسد پاریسی ها در این فصل با کریستوفر گوتیه، مربی کمتر شناخته شده فرانسوی، وضعیت بهتری دارند. آنها تمام ۵ بازی اخیر خود را در تمام رقابت ها از جمله لیگ داخلی و لیگ قهرمانان اروپا برده اند. نیس در ۵ بازی اخیر تنها یک برد مقابل آژاکسیو داشته و ۲ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است.

نکته مهم این است که در سال های اخیر تقابل های رودرروی دو تیم همیشه از حساسیت بالایی برخوردار بوده است به طوری که در ۵ بازی اخیر، نیس دو بار و پی اس جی دو بار پیروز شده اند. بازی ۱ بسته شد برای تماشای پوشش زنده بازی پاری سن ژرمن و نیس در تاریخ ۹ اکتبر ۱۴۰۱ در شروع بازی از لینک ابتدای مقاله استفاده کنید.

انتهای پیام