پخش زنده پرسپولیس و هوادار در ۱۴ شهریور ۱۴۰۱


پوشش زنده پرسپولیس و هواداران در ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز از ساعت ۱۹ در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر دوباره به مصاف هم خواهند رفت.

این هوادار امروز از پرسپولیس در این دیدار استقبال می کند. دیداری که احتمالاً بدون تماشاگر برگزار می شود تا با حضور تماشاگران زن، باری به دوش لیدرها وارد نشود! برای تماشای پوشش زنده بازی پرسپولیس و هوادار در ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

پخش زنده پرسپولیس و هوادار در ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

هوادار امروز از پرسپولیس استقبال می کند. پرسپولیس که با دو پیروزی متوالی آماده بازی با شاگردان ساکت الهامی است در زمینی بدون تماشاگر به مصاف هواداران می رود.دیدار دو تیم فصل گذشته برنده نشد تا گل محمدی متوقف شود و حالا پرسپولیس به دنبال گرفتن است. هر سه امتیاز این بازی و البته شکست هواداران برای ماندن در صدر جدول.

پرسپولیس در ۴ بازی قبلی دو تساوی بی ثمر مقابل ذوب آهن و فولاد و دو برد مقابل آلومینیوم و صنعت نفت به ثبت رسانده است. اما هوادر پس از پیروزی هفته اول مقابل آلومینیوم، در هفته دوم به تساوی مقابل نفت مسجد سلیمان رسید، در هفته سوم مغلوب صنعت نفت شد و در هفته چهارم با یک امتیاز مقابل تراکتور به برتری رسید. برای تماشای پخش زنده بازی پرسپولیس و هوادار در ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ در ابتدای بازی از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال پرسپولیس توسط هواداران در ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

انتهای پیام