پخش زنده گلدن استیت وریرز بوستون سلتیکس ۶ ژوئن ۱۴۰۱


گلدن استیت و بوستون در بازی برگشت فینال NBA به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای تماشای پخش زنده گلدن استیت وریرز بوستون سلتیکس در ۶ ژوئن ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

گلدن استیت و بوستون در پایان یک فصل فوق العاده NBA به فینال رسیدند و امروز در دومین دیدار فینال از ساعت ۴:۳۰ بامداد ۱۵ خرداد به وقت ایران به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای پخش زنده بسکتبال گلدن استیت و بوستون سلتیکس در ۶ ژوئن ۱۴۰۱ به ما بپیوندید.

پخش زنده گلدن استیت وریرز بوستون سلتیکس ۶ ژوئن ۱۴۰۱

دو تیم برای رسیدن به فینال روش خاصی داشتند. گلدن استیت که در کنفرانس شرق زیر نظر سان و ممفیس به پایان رسید، دنور ناگتس را در دور اول مقدماتی حذف کرد و سپس در نیمه نهایی با موفقیت از سد ممفیس گذشت. در فینال، گلدن استیت به لطف استف کری و کلی تامپسون، دالاس و لوکا دونچیچی را که در نیمه نهایی سانز مصنوعی را حذف کرده بودند، حذف کرد.

از سوی دیگر، باستن سلتیکس که در فصل عادی دوم شد، در پلی آف عملکرد خوبی داشت. آنها در دور اول ۴-۰ بروکلین نتز را شکست دادند. سپس در نیمه نهایی فصل گذشته، میلواکی را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست داد و در فینال و در هفتمین بازی در ورزشگاه میامی، میامی هیت رهبران کنفرانس خود را حذف کرد. برای تماشای پخش زنده بسکتبال گلدن استیت و بوستون سلتیکس در تاریخ ۶ ژوئن ۱۴۰۱ در شروع مسابقه ساعت ۴:۳۰ صبح از یکی از لینک های زیر استفاده کنید:

پیوند ۱: پخش زنده از ایالت گلدن بوستون سلتیکس در ۶ ژوئن ۱۴۰۱

پیوند ۲: پخش زنده Boston Gold State در ۶ ژوئن ۱۴۰۱

لینک ۳: پخش زنده فینال NBA 2022؛ گلدن استیت واریرز و باستن سلتیکس

انتهای پیام/