پخش زنده یوونتوس و مونتزا در ۲۷ سپتامبر ۱۴۰۱ [+ساعت پخش]


پوشش زنده یوونتوس و مونتزا در ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

امروز مونزا پذیرای ستارگان مکس آلگری اما یوونتوس متحول در هفته هفتم سری آ است. برای تماشای پوشش زنده بازی یوونتوس و مونتزا در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۱۴۰۱ در شروع بازی از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال یوونتوس و مونتزا در ۲۷ سپتامبر ۱۴۰۱

پخش زنده یوونتوس و مونتزا در ۲۷ سپتامبر ۱۴۰۱

مونزا که در ۶ هفته گذشته ۵ شکست خورده و در هفته ششم تنها ۱ تساوی مقابل لچه کسب کرده است، در حال حاضر با ۱ امتیاز در رده بیستم قرار دارد.

اما یوونتوس تحت هدایت مکس آلگری که اخیرا در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۲-۱ مقابل پاری سن ژرمن و بنفیکا شکست خورده است، وضعیت خوبی ندارد و در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده هشتم جدول سری آ قرار دارد. در ۵ بازی اخیر او به جز پیروزی مقابل اسپزیا، جووهدر تنها ۲ تساوی و ۲ شکست به ثبت رساند که اصلا آمار خوبی نیست.

دو تیم سال گذشته در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که نتیجه این دیدار برتری گروه یوونتوس بود. برای تماشای پخش زنده بازی یوونتوس و مونتزا در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در شروع بازی یعنی ساعت ۱۷:۳۰ از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام