پخش مستقیم آلمان و ژاپن در ۲ دسامبر ۱۴۰۱


پوشش زنده آلمان مقابل ژاپن را در ۲ دسامبر ۱۴۰۱ با ما در انصاف اسپورت تماشا کنید. دو تیم امروز در اولین دیدار جام جهانی قطر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تیم های ملی آلمان و ژاپن امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران در اولین دیدار خود در چهارمین روز جام جهانی قطر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. برای تماشای پخش زنده بازی آلمان و ژاپن در تاریخ ۲ دسامبر ۱۴۰۱ در شروع بازی از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال آلمان و ژاپن در ۲ دسامبر ۱۴۰۱

پخش مستقیم آلمان و ژاپن در ۲ دسامبر ۱۴۰۱

دو تیم امروز در ورزشگاه بین المللی خلیفه قطر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آلمان در رده یازدهم رنکینگ فیفا پس از رسوایی که در روسیه ایجاد کرد، با جدایی یواخیم لوو و هدایت هانسی فلیک، نسل جدید و جوانی را خلق کرد و به عنوان یکی از مدعیان اصلی تورنمنت قطر شناخته می شود. .

آلمان فلیک و ستاره‌های جوانش در ۵ بازی اخیر خود در تمامی رقابت‌ها دو پیروزی مقابل عمان و ایتالیا، دو تساوی مقابل انگلیس و مجارستان و ۱ شکست مقابل آلمان به ثبت رسانده‌اند.

سامورایی ها به عنوان نمایندگان پرافتخار و قدرتمند آسیا، احتمالا زیبایی خود را در قطر تکرار خواهند کرد. آنها به عنوان تیم بیست و چهارمین رده بندی فیفا، در ۵ بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها، دو برد مقابل کانادا و تونس، دو برد مقابل غنا و آمریکا و یک تساوی مقابل اکوادور کسب کرده اند.

دو تیم تا به حال هرگز به مصاف یکدیگر نرفته اند و این اولین دیدار رسمی دو تیم است. برای تماشای پوشش زنده بازی آلمان و ژاپن در تاریخ ۲ دسامبر ۱۴۰۱ در شروع بازی از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام