پدر مدیری که مجیدی را برگرداند، او را پیدا می کنم. روی فرهاد خط قرمز بکشید/ نام استقلال اصلا نیازی به فرهاد ندارد – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


حسین فرزامی بازیکن و مدیر سابق باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرورزشی درباره تصمیم اخیر فرهاد مجیدی برای سرمربیگری در لیگ امارات و جدایی از استقلال اظهار کرد:

جدایی فرهاد مجیدی از استقلال را چگونه ارزیابی می کنی؟

اینها ارزش های این استاد است! او در میانه کار چندین بار تیم را ترک کرد. این افراد بیشتر به دنبال افتخار و سهم خود هستند تا استقلال خود، تا شجاعت و موفقیت. شما باید روی نام این گونه افراد خط قرمز بکشید و هرگز از آنها پیروی نکنید. شمردن حرف های کسی که رفت و برگشت و با یک کلمه می دهد و عصبانی می شود، محال است.

اما آیا دیگران بر این باورند که مجیدی تصمیم تحصیلی بدی نگرفته است؟

ما این را قبول نداریم. وقتی به ۳۰ میلیون هوادار می رسد، مجیدی یا هرکسی که از مجیدی پیشی می گیرد باید چشم خود را روی یکسری مسائل ببندد. حداقل بسیاری از مذاهب مانند باشگاه استقلال باید بمانند و با این گروه کار کنند. در واقع باید بگویم افرادی هستند که زیر سایه نام باشگاه استقلال نیاز دارند نه اینکه استقلال نیاز به افراد دارد. باشگاه استقلال از این اتفاقات جزئی آسیبی نمی بیند.

چطور؟

اینجا باشگاه شعبان جعفری نیست، چهار نفر می آیند هر کاری می خواهند انجام می دهند و می روند. او مطمئناً شایسته اقامت راحت است. استقلال برای فصل آینده باید در آسیا کار کند تا فرهاد مجیدی شانسش را زد و رفت. وگرنه با این آزادی فوق العاده ای که در اختیار داشت می تواند بنشیند و کارهای بزرگ انجام دهد.

پدر مدیری را می‌آورم که مجیدی را برگرداند.  روی نام فرهاد خط قرمز بکشید/ نکونام عکس نمی گیرد و تیم را ترک نمی کند/ استقلال اصلا به فرهاد نیاز ندارد.

اما آیا فرهاد مجیدی همیشه خود را عاشق به تمام معنا و پیرو دو آتش آزادی معرفی کرده است؟

حقیقت را گفتن؛ این افراد عاری از تبعیض نیستند. فقط افرادی هستند که بزرگ می شوند و چند صباحی از استقلال فاصله می گیرند. این باشگاه قدیمی است. آشنایی یعنی تاریخ. تاریخ یعنی کسانی که سال ها با این نام بزرگ باقی می مانند، ماندگارتر در این باشگاه خواهند بود. شخصاً پدر مدیر را می یابم که دوباره این استاد را دنبال کند و او را برگرداند. استقلال چه نیازی به این مربی دارد؟

آیا باشگاه استقلال به دنبال مربی خارجی است؟

مربی خارجی! (خنده) مربی خارجی به استقلال و پرسپولیس نمی آید. شک نکنید وزارت ورزش اجازه نمی دهد ۳۲ هزار تومان به دولت بدهی ارزی بدهند. این باشگاه دولتی است. چند صباحی تحت نام استراماچونی سر مردم را می سوزاند و سپس با یک سرویس یا نام مستعار پایان می یابد. در واقع جواد مربی خوبی است که چنین ارزش هایی ندارد.

چه ارزش هایی؟

که بیاید عکس و فیلمش را بگیرد و بعد مردم را با دنیا امید و آرزو کند و دنبال خواسته های دلش برود.