پرسپولیس برای قهرمانی باید جسارت داشته باشدبه گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ضیا عربشاهی درباره شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتورسازی گفت: بی نظم ترین پرسپولیس در این فصل را مقابل تراکتور دیدیم. بازیکنان پرسپولیس خیلی گیج بودند و توجه کافی به بازی نداشتند به همین دلیل نتوانستند توپ های خوبی به لوکادیا بدهند. من بارها گفته ام که پرسپولیس در آزادی با مهاجم بازی نکند. لوکادیا جلوی تراکتور تنها بود و جایی برای او نبود.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: پرسپولیس به مصاف تیمی رفت که از ابتدا با گل وارد زمین شده بود. تراکتورسازی تیم گل محمدی را به خوبی آنالیز کرده بود و از خط دفاعی پرسپولیس پرس درست کردند تا پرسپولیس از دفاع خود بازی سازی نکند. در ادامه بازی خط هافبک آنها خیلی خوب بود که هافبک های پرسپولیس را بیرون نگه داشت. بازیکن پرتغالی تراکتورسازی بسیار آماده بود و نشان داد که یک هافبک است. او به مهاجمان تراکتورسازی خیلی خوب غذا داد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به معلول بودن سبک تراکتورسازی هافبک های پرسپولیس، یادآور شد: پرسپولیس روز بدی داشت و هافبک های این تیم نتوانستند پاس بدهند و لوکادیا را در موقعیت گلزنی قرار دهند. پرسپولیس در بازی رو به جلو آنقدر ضعیف بازی کرد که لوکادیا فقط دو سه موقعیت داشت تا به دروازه تراکتور نزدیک شود.

ترابی با انتقاد از سیستم پرسپولیس گفت: این روش برای تیمی مثل پرسپولیس مناسب نیست مخصوصاً وقتی باید با آزادی بازی کند. گل محمدی ترس را کنار بگذارد. سوال من از او این است که چرا وقتی تیم نیاز به برد دارد و در خانه بازی می کند از مهاجم در تیمش استفاده می کند؟ درست است که دیاباته الان مصدوم است و آماده سازی زمان می برد اما مهدی عبدی و حامد قلب های پاکی دارند و حضور آنها در کنار لوکادیا می تواند بسیار مهم باشد. اگر پرسپولیس می خواهد در اوج بماند و در پایان فصل قهرمان شود، گل محمدی و بازیکنانش باید مطمئن باشند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/