پرسپولیس منتظر ورود مهاجم برزیلی به تهران است/ دلیل تاخیر مشخص است! – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


شنیدیم مهاجم برزیلی در تعطیلات به سر می برد و به پرسپولیس اعلام کرده که بعد از تعطیلات به تهران می آید. او نمی خواهد در اواسط سفر تعطیلاتش به ایران بیاید تا با…

کاسیانو سابقه بازی در تیم های برزیل، کره جنوبی، قزاقستان و چین را دارد و در لیگ پرتغال نیز پیراهن بوآویستای پرتغال را بر تن کرده و در حال حاضر در تیم ویزل پرتغالی بازی می کند. این مهاجم در بازار نقل و انتقالات حدود ۲۵۰ هزار دلار ارزش دارد اما ۲۰۰ هزار دلار دیگر از پرسپولیس درخواست کرده است.

پرسپولیس پس از ادامه فصل نقل و انتقالات در لیگ ۲۲ و پس از جذب ۵ بازیکن جدید برای دروازه بان، دفاع میانی و راست، هافبک و وینگر چپ به دنبال مهاجم برزیلی برای تقویت خط حمله خود است.

پس از این اتفاق، یحیی گل محمدی، مهاجم برزیلی را به عنوان مدیرعامل پرسپولیس در لیست خود برای رفتن به ایران، رضا درویش معرفی کرد. باشگاه پرتغالی برای این مهاجم برزیلی حدود ۲۰۰ هزار دلار در نظر گرفته است.

نکته جالب اینجاست که شنیدیم شیرزد تمیروف مهاجم فصل گذشته پرسپولیس این تصمیم را به این باشگاه داده است که نام حرفه ای خود را در این آخر هفته اعلام کنند. مهاجم ازبکستانی مدعی شده که پیشنهاد خارجی دارد و اگر نخواهد پرسپولیس زودتر از موعد از این تیم جدا می شود و به تیم مورد نظرش می رود!

پرسپولیس در حال حاضر دو مهاجم ایرانی به نام های مهدی عبدی و حامد پاکدل دارد که اولی با قرارداد تا ۱۴۰۵ و آخرین آن یک سال دیگر است. یحیی گل محمدی هم به باشگاه اعلام کرده که هم مهدی عبدی را برای فصل آینده می خواهد و هم حامد پاکدل!

عیسی آل کثیر که بازگشتش به فوتبال و ورزش پرسپولیس را به دلیل تاخیر در عمل جراحی زانو به تعویق انداخت، برخلاف ادعای خودش به نیم فصل اول لیگ بیست و دوم راه نیافت.