پرونده شگفت انگیز باشگاه پرسپولیس درباره بازیکن جنجالی / انتخاب آزاد در لیست یحیی نبود! – پایگاه اطلاع رسانی تحلیلی افق


باشگاه پرسپولیس در حالی که امسال روند بسیار بهتری نسبت به سال گذشته داشته است و به گفته یحیی گل محمدی سرمربی این تیم ۷۰ درصد پیشنهادات وی پذیرفته شده است اما در مورد عرفان باقری اشتباهات فاحشی مرتکب شده اند. . ، که جای تامل دارد.

عرفان باقری بازیکن آکادمی باشگاه استقلال است و مشخص نیست چرا تیم حقوقی باشگاه پرسپولیس بدون بررسی قراردادش او را به این باشگاه دعوت کرده است و همچنین در جمع خبرنگاران درباره پیوستن به پرسپولیس صحبت کرد.

ماجرای این بازیکن زمانی جالب می شود که مشخص می شود عرفان باقری اصلاً در لیست یحیی گل محمدی نیست، اما دانشگاه پرسپولیس این بازیکن را به واحد جوانان برده و بعد از عضویت در پرسپولیس، او حضور داشته است. برای آموزش بزرگسالان فرستاده شد. اگر یحیی گل محمدی را شناسایی کنید.

این تنها تخلف پرسپولیس در جذب بازیکنان زیر ۲۳ سال نیست، در مورد امیر شهیم هم همین اشتباه را کردند و او را بازیکن باشگاهی نامیدند که قراردادش با ماشین سازی و خیبر خرم آباد هنوز مشخص نیست.

مشکل اینجاست که چرا مسئولان آکادمی پرسپولیس به سرپرستی محسن خلیلی این پیشنهاد را به این باشگاه داده اند و شاید با جذب چنین بازیکن جنجالی پرسپولیس را با مشکل جدی مواجه کنند.