پزشکان دامپزشکی در تلاش هستند تا از اجرای آن جلوگیری کنند


از بسیاری جهات ، همه گیری COVID-19 برای حیوانات خانگی ایالات متحده مفید بوده است. نرخ پذیرش حیوانات خانگی در یک سال و نیم گذشته افزایش یافته است ، پناهگاه حیوانات عملاً خالی است و والدین حیوانات وقت بیشتری را در خانه با حیوانات خانگی خود می گذرانند.

با این حال ، برای کسانی که مراقبت از حیوانات را ارائه می دهند ، وضعیت بسیار متفاوت است.

پزشکان دامپزشکی در تلاش هستند تا از اجرای آن جلوگیری کنند

در اوایل اپیدمی ، پرسنل دامپزشکی به عنوان کارگران حیاتی تعیین شدند ، اما فقط برای ارائه مراقبت های فوری پزشکی.

به گفته رادیو عمومی ویسکانسین ، ارائه دهندگان ادعا کردند که آنها از آنها خواسته اند تا در مورد شرایط استرس زای سه جانبه مذاکره کنند و منجر به کاهش درمانهای غیر فوری در حال حاضر توسط کلینیک ها شده است.

پزشکان دامپزشکی در تلاش هستند تا از اجرای آن جلوگیری کنند

“جو ال کارسون” ، مدیر اجرایی انجمن پزشکی دامپزشکی ویسکانسین ، به “زمان مرکزی” WPR گفت: “ما هنوز هم در حال بازی کردن هستیم و تقریباً بازی می کنیم.”

برای توضیح تقاضای فزاینده برای کلینیک های دامپزشکی ، برخی به افزایش تعداد صاحبان حیوانات خانگی در سال های اخیر اشاره کرده اند. با این حال ، این کاملا صحیح نیست. تعداد حیوانات خانگی که از پناهگاه های حیوانات در سال 2020 پذیرفته شده اند به کمترین میزان خود در پنج سال گذشته رسید. با این حال ، تعداد حیوانات گرفته شده نیز در این دوره به میزان قابل توجهی کاهش یافت. حیوانات خانگی باقی مانده فقط با سرعت بیشتری پذیرفته می شوند ، که به قفس های خالی اشاره دارد.

به عقیده آنها ، صاحبان حیوانات خانگی ، چه جدید و چه قدیمی ، به سادگی توجه بیشتری به سگ خود نشان داده اند و توده ها ، کبودی ها و علائمی را مشاهده کرده اند که قبلاً متوجه آنها نشده یا به طور کامل نادیده گرفته اند. او گفت که مطب یک دامپزشک به اندازه او باید انتظار رشد مداوم تقریباً 20 حیوان خانگی جدید را در هر ماه داشته باشد. دفتر وی از آوریل 2020 تاکنون 1058 حیوان خانگی جدید را مشاهده کرده است ، به طور متوسط ​​تقریبا 60 حیوان خانگی جدید در ماه. طبق مطالعه ای از به گفته انجمن محصولات حیوانات خانگی آمریکا ، رزرو وقت دامپزشک 4.5 درصد در سال 2020 افزایش یافته و به سرعت نزدیک به 7 درصد در سال 2021 افزایش یافته است.

با این حال ، این افزایش درآمد در زمانی اتفاق می افتد که کلینیک های دامپزشکی با ظرفیت کمتری برای رعایت مقررات ایمنی COVID-19 فعالیت می کنند. کارسون گفت: “آنچه ما مشاهده کردیم این بود که همه گیری منجر به کاهش قابل توجهی در توانایی ما برای کارآمد بودن در تاسیسات ما شد ، که منجر به افزایش عقب ماندگی شد.”

طبق مطالعه انجام شده از سوی سازمان ، در نتیجه روش های COVID-19 بهره وری در سال 2020 25 درصد کاهش می یابد. مالکان دیگر اجازه ندارند سگ خود را در دفاتر دامپزشکی خاصی همراهی کنند. این بدان معناست که دامپزشک باید زمان بیشتری را صرف گفتگو با والدین فرزندخوانده بعد از معاینه اولیه کند ، که این امر باعث می شود مدت زمان صرف شده برای هر بیمار افزایش یابد و تعداد بیماران قابل مشاهده کاهش یابد. در یک روز.

تعداد درمانهای غیر فوری ارائه شده توسط کلینیک ها نیز در اوج شیوع بیماری از جمله معاینات سالیانه بهداشت ، واکسیناسیون ، و عقیم سازی یا عقیم سازی حیوانات خانگی محدود شد. به نوبه خود ، این امر منجر به عقب ماندگی و دوره های طولانی انتظار شده است ، که می تواند برای صاحبان حیوانات خانگی ناامید کننده باشد ، اما برای پناهگاه های دولتی حیوانات نگران کننده است.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (نمایش همه)دیدگاهتان را بنویسید