پیام های تاکتیکی از سمت مزرعه؛ فقط راهنما را بردارید! – پایگاه خبری تحلیل افق


بازگشت مهدی قائدی به استقلال قطعی شد  قرارداد یک ساله و قرضی از شباب الاهلی فوتبال روزانه

تیم های نفت مسجد سلیمان و استقلال تهران امشب یکی از دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر انگلیس را آماده می کنند. شاگردان ساپینتو تا ۱۵ دقیقه ابتدایی موفق به گشودن دروازه حریف نشدند و در مقابل شاگردان مهاجری عملکرد قابل قبولی در مقابل تماشاگران خود داشتند.

بیشتر بخوانید:

خانه تکانی در الاهلی/ ستاره ۹ میلیون یورویی جایگزین مهدی قیدی شد

هواداران تیم نفت مسجد سلیمان که امروز با شور و شوق خاصی تیم شهر مورد علاقه خود را تشویق می کنند حتی در قسمت ورزشگاه نکات تاکتیکی را نیز به اعضای تیم ارائه کردند! در گوشه ای از زمین که هواداران در حال تماشای بازی ایستاده اند، درخواست تغییر بازیکن به کرات مطرح می شود و فضای جالبی ایجاد می کند.

در واقع پیام تاکتیکی از کنار زمین فقط برای هواداران تیم نفت نیست و جمعی از بازیکنان ذخیره این تیم که در کنار زمین در حال گرم کردن هستند به همکاران خود در داخل زمین راهنمایی می کنند. رشته.

بازیکنان تعویضی نفت که با دقت و هیجان زیاد تلاش های همکاران خود در میدان را نظاره می کنند، بر یک موضوع تاکید ویژه دارند و همیشه از آن طرف پیام “پیشرو” به گوش می رسد؛ مهدی قیدی با ورود خود به زمین، تحرک بالایی در خط حمله آبی ها ایجاد کرده و به همین دلیل آنها به موضوع گفتگو و راهنمایی ذخیره های میزبان تبدیل شده اند.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372172