پیام ویژه خطیبی به مدیران و کارکنان ایران خودرو دیزل – پایگاه خبری تحلیلی عقوف


پیام ویژه خطیبی به مدیران و کارکنان ایران خودرو دیزل

به گزارش خبرگزاری افوق مهدی خطیبی، وی در این پیام بر تداوم برنامه های توسعه و اجرای اهداف تعریف شده بزرگترین تولیدکننده خودروهای تجاری در کشور و خاورمیانه تاکید کرد.

نام خدای مهربان

برادر عزیزم آقای مهندس جواد طوسلی مهر
اعضای محترم هیئت مدیره
همکاران عزیز در گروه خودرو دیزل ایران

اطلاعات
همه ما در این روزهای سخت (به دلیل محدودیت ها و فشارها و حاشیه ها) اما بسیار شیرین (به دلیل موفقیت های مستمر و روزافزون) در کنار هم تلاش می کنیم تا گروه صنعتی ایران خودرو را نه تنها مانند گذشته بلکه فراتر از دوران شکوه خود کنیم. در صنعت خودروسازی کشور ستاره شود و انشالله در سال های آینده در سطح منطقه ای و بین المللی و به عنوان یک خودروساز کامل در جهان بدرخشد.
بر کسی پوشیده نیست که هر چه این اتحاد و هماهنگی در سطح گروه صنعتی ایران خودرو ادامه یابد، موفق تر خواهیم بود و شر مردم بی فکر نیز بیشتر می شود.
بر این اساس ضمن قدردانی و قدردانی از زحمات خالصانه جنابعالی و همکارانتان، یادآور می شوم که با مدیریت عالی و تلاش بی دریغ تک تک مدیران و کارکنان، امروز ایران خودرو دیزل از خاکستر خود برخاسته است. مانند یک فونیکس و در جهت گیری سود و ظرفیت سازی حرکت می کند و به پیشرفت های بیشتری در سرعت دست می یابد و موقعیت خود را به عنوان رهبر بازار خودروهای تجاری تثبیت می کند.
این موفقیت نشان می دهد که مدیریت در گروه صنعتی ایران خودرو عقیم نیست و امروز هر چه بیشتر از موفقیت شما می شنوم و می بینم بیشتر خوشحال می شوم و بیشتر خوشحال می شوم.
ما شکی نداریم که خوب کار کردن، چیزی است که امروز ایران به آن نیاز دارد و باید در این مسیر هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا به موفقیت های بیشتر برسیم. لذا به جهت کار خوب شما و تلاش شما برای ادامه شنیدن و دیدن اخبار مثبت و امیدوارکننده در مورد ایران خودرو دیزل، پس از شکر خدا به خود و گروه صنعتی ایران خودرو افتخار می کنم.
اکنون و پس از کناره گیری از کشمکش های فراوان در گروه، صفر شدن زیان انباشته و دستاوردهای جدید در زمینه تنوع محصولات و صادرات، دعا می کنم بدون توجه به انزوا و گسترش شایعات مردم و روند فعلی، با جدیت، ثبات و تجدید کامل. ، در مسیر پیشرفت و کیفیت ادامه دهید.
در عین حال بر خود لازم می دانم از حمایت و تشویق نمایندگان محترم شورای اسلامی در بازدید اخیر از شرکت ایران خودرو دیزل و تجلیل از موفقیت و توانمندی های این شرکت قدردانی نمایم.

خدا با ماست

برادرت
مهدی خطیبی

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=372727