پیشنهاد نکونام برای تعطیلی لیگ برتر; هیچ کس از فوتبال لذت نمی برد


پیشنهاد نکونام برای تعطیلی لیگ برتر در نشست خبری پیش از بازی فولاد و نساجی مطرح شد و نکونام خواستار ادامه لیگ پس از جام جهانی شد.

به گزارش انصاف ورزشی، هفته دهم لیگ برتر ایران از فردا آغاز می شود و تیم فولاد خوزستان میهمان تیم پوشاک مازندران است که در این هفته ها نتایج خوبی کسب کرده است.

اما نشست خبری مربیان دو تیم با تاثیرگذاری همراه شد و پیشنهاد نکونام برای تعطیلی لیگ برتر را به همراه داشت. جواد نکونام با اشاره به اینکه هیچکس از فوتبال لذت نمی برد و بازیکنان بعد از گلزنی خوشحال نیستند، خواستار ادامه لیگ بعد از جام جهانی قطر شد. البته قرار است لیگ برتر تنها دو هفته مانده به جام جهانی قطر برگزار شود.

اما توضیح کلمه به کلمه نکونام برای گزارش “ورزه سه” به شرح زیر است:

جواد نکونام در نشست خبری قبل از این بازی صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد: اول از همه از هواداران تیم نساجی و هواداران خوب آنها صحبت کنم که سال خوبی را در اینجا سپری کردم، در لیگ اول. و لیگ برتر تونستیم سال خیلی خوبی رو با هم داشته باشیم از این فرصت خوشحالم و دلم برات تنگ شده فکر میکردم امسال بازیها با حضور تماشاگر برگزار بشه و هواداران خوب و پرشور نساجی رو ببینم. دوست داشتم این بازی با حضور آنها انجام شود و امیدوارم بعد از سالها شاهد حضور هواداران خوب نساجی باشم که متاسفانه نشد.

وی ادامه داد: حرف من این است که وقتی بدون هوادار بازی می کنیم گلزنان ما خوشحال نیستند و خوشحال نیستند. وقتی همه ورزشگاه ها تعطیل شد، فکر می کنم باید لیگ را تعطیل کنیم و مسابقات را به بعد از جام جهانی موکول کنیم. این زمان را در اختیار تیم ملی و سرمربی اش بگذاریم تا برای جام جهانی به خوبی آماده شوند.

سرمربی فولاد با پیشنهاد برگزاری بازی های لیگ بعد از جام جهانی گفت: لیگ را بعد از جام جهانی با حضور تماشاگران برگزار کنیم. حالا هیچ کس از فوتبال لذت نمی برد. نه سرگرمی و نه طرفداری. امیدوارم به زودی این اتفاق برای فوتبال کشورمان بیفتد.

پیشنهاد نکونام برای تعطیلی لیگ برتر;  هیچ کس از فوتبال لذت نمی برد
پیشنهاد نکونام برای تعطیلی لیگ برتر; هیچ کس از فوتبال لذت نمی برد

نکونام در پایان درباره بازی فردا گفت: می دانیم که مقابل یک تیم خوب و آبرومند نساجی بازی می کنیم. خوشحالم که آنها در لیگ برتر هستند و اینجا جایی است که شایسته حضور هستند. این تیم خوب، با کیفیت و تاکتیکی است. بازی فردا بدون شک برای هر دو تیم سخت خواهد بود. با تمام قوا بازی خواهیم کرد. امیدوارم بازی و نتیجه خوبی باشد. امیدوارم با تمرکز بالا سه امتیاز بازی را بگیریم.»

لازم به ذکر است روز گذشته جواد نکونام نیز ماجرای حمایت از علی دایی در جریان رسوایی های اخیر را به اشتراک گذاشت.

پیشنهاد نکونام برای تعطیلی لیگ برتر;  هیچ کس از فوتبال لذت نمی برد
پیشنهاد نکونام برای تعطیلی لیگ برتر; هیچ کس از فوتبال لذت نمی برد

بیشتر بخوانید: پخش زنده فولاد نساجی

انتهای پیام