پیش بینی قیمت طلا و ارز در آیندهبه گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، محمد کشتی آرای درباره وضعیت امروز بازار طلا و ارز گفت: تعدیل قیمت ارز و سطح طلا امروز در دنیا باعث کاهش قیمت طلا و ارز شده است. در بازار داخلی .

این فعال بازار طلا و ارز البته تاکید کرد که با توجه به احیای صحبت ها و اخبار مثبت سیاسی، بازار طلا و ارز روند نزولی به خود گرفته است و به احتمال زیاد ساختار قیمتی در بازار تا پایان سال ادامه خواهد داشت. دوشنبه. .

وی در خصوص افت ۳۸ دلاری هر اونس طلا نسبت به هفته گذشته گفت: امروز قیمت سکه قدیم با ۲۰۰ هزار تومان کاهش به ۱۴ میلیون تومان رسید، ارز طرح جدید نیز ۲۰۰ هزار تومان کاهش یافت. نیم سکه ۱۴ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان هزار تومان کاهش یافت و به ۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان رسید.

این فعال بازار طلا و ارز همچنین تاکید کرد: همزمان با کاهش قیمت طلا و سکه در بازار، میزان حباب ارزی نیز کاهش یافت و از ۱۵۰۰ میلیون تومان به ۱۴۰۰ میلیون تومان رسید. همچنین هر مثقال طلا از ۶ میلیون تومان به ۵ میلیون و ۹۳۰ هزار تن و هر گرم طلای ۱۸ عیار از یک میلیون و ۳۸۵ هزار تومان به یک میلیون و ۳۷۰ هزار تومان کاهش یافته است.

کشتی آرای گفت: با توجه به کاهش قیمت ها در بازار، حجم معاملات نیز کاهش یافته و خرید و فروش در بازار نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/