پیش فروش بلیت سفرهای اربعین از ۱۶ شهریور


معاون حمل و نقل جاده ای و شهرسازی از پیش فروش بلیت سفرهای اربعین ۱۶ تا ۳۱ شهریور ماه خبر داد.

شهریار افندی زاده گفت: با توجه به همزمانی ایام اربعین و سفرهای تابستانی، ۸ هزار اتوبوس از ۱۴ هزار اتوبوس زیر مجموعه سازمان راهداری برای سفرهای اربعین اختصاص یافته است و کمبود اتوبوس را از طریق سازمان ها و تسلیحات دیگر جبران خواهیم کرد. نیروها در صورت نیاز از سایرین مسیرهای قطار را به مسیر شلمچه تهران اهواز ارسال می کنیم.

وی در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما افزود: سهم حمل و نقل ریلی و هوایی برای زائران ۳۵۰ هزار نفر است و ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار نفر از طریق اتوبوس و خودروهای شخصی از طریق جاده جابجا می شوند.

معاون حمل و نقل جاده ای و شهرسازی پیش فروش بلیت سفرهای اربعین را از ۱۶ تا ۳۱ شهریور ماه اعلام کرد و گفت: تلاش شده است تا پارکینگ ها و ایستگاه های شلمچه، چزابه، مهران، خسروی باشماق و ایستگاه های شلمچه، چزابه، مهران، خسروی باشماق اختصاص یابد. تمرچین برای زائران باز است.

وی در پاسخ به این سوال که در زمان پیش خرید سیستم های فروش بلیت به دلیل افزایش درخواست ها مختل می شود، گفت: یک ماه و نیم تا شهریور ماه فرصت داریم و در حال انجام برنامه ریزی های لازم هستیم البته ۱۰۰ نفر هم نخواهیم داشت. درصد پیش فروش اتوبوس.