چری آریزو ۸; زیباترین سدان چینی؟!


مدل جدید چری آریزو ۸ را می توان یکی از بهترین سدان های مدرن چینی دانست. این خودرو از طراحی بیرونی زیبایی بهره می برد که دارای جلوپنجره بزرگ، تزئینات کرومی، خطوط تیز و اسپرت و بدنه ای با طراحی آیرودینامیک است. Chery Arizo 8 در سه ماهه سوم سال جاری عرضه خواهد شد.

چری خودروهای خود را به دو گروه تقسیم کرده است که شامل گروه تیگو برای خودروهای شاسی بلند و کراس اوور و گروه آریزو برای سری سدان است.

طراحی جذاب عقب چری آریزو ۸ با ۴ لوله اگزوز، اسپویلر در صندوق عقب و چراغ های طرح دار شیک جلب توجه می کند.

چری آریزو ۸ با دو موتور عرضه خواهد شد. مدل های پایه دارای موتور ۱.۶ لیتری توربو هستند که قادر به تولید ۱۹۴ اسب بخار قدرت و ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور است. مدل های پرمیوم و اسپرت نیز با موتور ۲ لیتری توربو با قابلیت تولید ۲۵۰ اسب بخار قدرت و ۳۹۰ نیوتن متر گشتاور عرضه خواهند شد. هر دو موتور با یک گیربکس هفت سرعته دوکلاچه جفت خواهند شد.

عکس های واقعی لو رفته از چری آریزو ۸ بدون استتار، طراحی مشابه تصاویر دیجیتالی قبلی را نشان می دهد.

به نظر می رسد آینه های جانبی هر سال که می گذرد بزرگتر می شوند، که می توان با افزایش تعداد سنسورها در آنها کمک کرد. طراحی عقب خودرو با اگزوز دوگانه و چراغ های جلوی یکپارچه جذاب به نظر می رسد. طراحی چری آریزو ۸ از نمای جانبی زیبا و یکدست به نظر می رسد.

طراحی داخلی خودرو و همچنین طراحی بیرونی آن زیبا و با کلاس است. استفاده از چوب، چرم و قطعات فلزی با رنگ روشن ظاهر زیبایی به فضای داخلی آریزو ۸ بخشیده است.دو صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچی نیز جلب توجه می کند.

دستگیره های درب فلزی به زیبایی طراحی شده اند. به نظر می رسد آریزو ۸ حداقل ۱۴۰۰۰۰ یوان (۲۲۰۰۰ دلار آمریکا) قیمت خواهد داشت.