چه گزینه های کمک مالی در مهارت های مبارزه وجود دارد؟


اگرچه شیوه های درمانی راه هایی برای بهینه سازی مدیریت چرخه درآمد خود دارند ، اما موارد مرتبط با بیماری های همه گیر و سایر استرس ها همچنان می توانند به آنها آسیب برساند ، به طوری که از فوریه 2020 به طور متوسط ​​32 درصد از درآمد پزشکان کاهش یافته و میانگین تعداد مراجعه شخصی به پزشکان کاهش یافته است. از 97 در هفته به 57. خوشبختانه ، دولت فدرال چندین برنامه قانونی برای کمک به مهارت های پزشک برای بازیابی اثرات مالی به عنوان بخشی از قانون کمک ، امداد و امنیت اقتصادی (CARES) ایجاد کرده است ، اولین قانون واکنش خانواده ها به ویروس کرونا ، برنامه حفاظت از حقوق و دستمزد (PPP) ، قانون افزایش مراقبت های بهداشتی و قانون برنامه های تلفیقی ، 2021. علاوه بر این ، برنامه های کمک مالی ایالتی و شهرداری انتخاب شده ، و همچنین همچنین وجوه تأسیس شده توسط نهادهای خصوصی.

اداره مشاغل کوچک (SBA) بر دو برنامه وام دهی برای رفع استرس اقتصادی مرتبط با COVID-19 نظارت می کند. اول برنامه حفاظت از حقوق 7 (الف) (PPP) و دوم وام فاجعه آسیب های اقتصادی (EIDL) است. PPP توسط SBA در هفته 11 ژانویه 2021 با چهار تغییر اضافی در 3 مارس 2021 بازگشایی شد تا دسترسی به مشاغل کوچک کوچک افزایش یابد. به عنوان بخشی از راهنمای کمک مالی 2021 ، انجمن پزشکی آمریکا (AMA) وجود دو برنامه را که هنوز فعال هستند اعلام کرد:

  • ITO -در پاسخ به همه گیری کووید -19 ، صاحبان مشاغل کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در همه ایالات ایالات متحده ، واشنگتن دی سی و سرزمین های ایالات متحده می توانند برای EIDL درخواست دهند. برنامه EIDL برای کمک اقتصادی به مشاغلی که در حال حاضر به دلیل COVID-19 دچار از دست دادن موقتی درآمد هستند ، طراحی شده است. بازه زمانی واجد شرایط بودن شامل مشاغلی است که در حال حاضر تا 31 دسامبر 2021 فعالیت می کنند.
  • برنامه پرداخت سریع و پیش پرداخت Medicare – در 27 دسامبر 2020 ، قانون تخصیص اعتبارات تلفیقی ، 2021 ، به قانون امضا شد. این یک بسته هزینه جامع همه جانبه است که به دولت فدرال تا سال مالی 2021 کمک مالی می کند و دور جدیدی از کمک ها و محرک های اقتصادی COVID-19 را ارائه می دهد. این بسته شامل اعلامیه ای است که برنامه پرداخت های سریع و پیش پرداخت Medicare ادامه دارد. شرایط پرداخت برای پزشکانی که پرداخت های سریع یا پیش پرداخت دریافت می کنند در 8 اکتبر 2020 تغییر کرد. در 1 آوریل 2021 ، CMS اعلام کرد که بازیابی خودکار پرداختهای سریع و پیش پرداخت COVID-19 را آغاز کرده است ، پیش پرداختی که حداکثر تا 3 ماه پرداخت های Medicare برای کمک به پزشکان برای روشن نگه داشتن چراغ ها در اوایل همه گیری COVID-19.

تأکید شد که راهنمای AMA همراه با این برنامه ها به تکامل خود ادامه خواهد داد. AMA توصیه می کند که پزشکان و پزشکان قبل از اقدام در مورد این برنامه ها و اطلاعات ارائه شده در راهنما با مشاوران یا وکلای مالی خود مشورت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید