کامرانی فر: اسکوچیچ همراه خود گروه سراسری در جام جهانی – پایگاه خبری تحلیلی افق


حسن قمرنی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال دراگان اسکوچیچ اظهار داشت همراه خود گروه سراسری به همان اندازه نوک جام ملت های آسیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدایت گروه سراسری در جام جهانی را بر عهده می تواند داشته باشد. او همراه خود گروه سراسری نتایج فوق العاده خوبی کسب کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطلقا دلیلی برای انواع متفاوت برای او {وجود ندارد}.

ایران در مرحله یک مقدماتی جام جهانی همراه خود گروه های عراق، بحرین، هنگ کنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کامبوج همگروه بود کدام ممکن است همراه خود ۱۸ امتیاز اجتناب کرده اند ۸ مسابقه در کلاس اول قرار گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به در اطراف دوم مسابقات راه کشف شد.

گروه سراسری فوتبال کشورمان در مرحله باقی مانده رقبا‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در جهان آسیا همراه خود گروه‌های کره جنوبی، امارات، لبنان، عراق را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوریه هم‌گروه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام سودآور شد به در اطراف بعد راه یابد.

اسکوچیچ کسب اطلاعات در مورد شنیده ها جدایی اجتناب کرده اند گروه سراسری نیز اظهار داشت: ممکن است را کف دست کم گرفته اند با این حال دلیلی برای برداشتن همکاری همراه خود ایران ندارم.

دراگان اسکوچیچ گروه های خانه برای اسکان، دریایی، صنعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلز را آموزش داد.

گروه سراسری فوتبال کشورمان در جام جهانی همراه خود گروه های سراسری آمریکا، انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دست آورد مرحله مقدماتی (یکی اجتناب کرده اند گروه های اسکاتلند، ولز را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوکراین) دیدار خواهد کرد.

کامران ور اظهار داشت: جدا از نیوزلند، همراه خود پرو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​اروگوئه نیز برای یک تفریحی دلپذیر صحبت کرده ایم. گروه های آسیایی نیز ادعا آمادگی کردند.

گروه سراسری کشورمان برای کنار هم قرار دادن شدن برای دیدارهای بلند مدت جام جهانی در جستجوی توافق را انتخاب کنید و انتخاب کنید برگزاری دیدارهای تدارکاتی است.