کاهش درد آلت تناسلی از حادثه وحشتناک زیپ

بدیهی است که این چیزی است که هیچ مردی نمی خواهد در مورد آن صحبت کند. اما باید در مورد آن صحبت کرد، زیرا گیر کردن آلت تناسلی در زیپ یک اتفاق بسیار ناگوار است که برای مردان بسیار زیادی رخ می دهد. اگرچه احتمال وقوع آن برای یک مرد جوانتر یا حتی یک بچه بیشتر است، حتی مردان بالغی که تمام عمر خود از زیپ استفاده کرده اند نیز می توانند قربانی حادثه زیپ شوند. بهترین کاری که یک مرد در صورت گرفتار شدن در این موقعیت می تواند انجام دهد این است که بهترین مراحل مراقبت از آلت تناسلی را درک کند تا بتواند با کمترین درد و آسیب آلت تناسلی خود را از مشکل خلاص کند.

پوست آلت تناسلی و زیپ

چیزهای کمی وجود دارند که بدتر از گیرکردن پوست ظریف آلت تناسلی در دندان‌های یک زیپ فلزی یا پلاستیکی آسیب می‌زنند. یک مرد ممکن است هزاران بار، حتی ده ها هزار بار، زیپ کند و هرگز مشکلی نداشته باشد – تا آن لحظه وحشتناک که این کار را می کند.

در برخی موارد، زیپ گیر بسیار کوچک و سریع است، و یک مرد با یک کبودی کوچک، کمی پارگی و احساس احترام شدید نسبت به قدرت یک زیپ باقی می ماند. اما در موارد دیگر، زیپ بیش از اندکی پوست آلت تناسلی را می گیرد و وحشت ایجاد می شود. در اینجا نحوه رهایی از این وضعیت نسبتاً دردناک آورده شده است.

۱. آرام باشید. ساده به نظر می رسد، اما وقتی آلت مرد در زیپ گیر کرده است، حفظ آرامش می تواند به طرز شگفت آوری دشوار باشد. وحشت ممکن است به معنای کشیدن سریع زیپ و ایجاد آسیب بیشتر باشد.

۲. همه چیز را روغن کاری کنید. روغن معدنی یک چیز عالی برای داشتن در خانه است. روغن معدنی را روی آلت تناسلی، زیپ و همه چیز بریزید. نگران قرار دادن آن بر روی هر لباسی نباشید – اکنون زمان نگرانی در مورد لکه نیست. با روغن معدنی بسیار سخاوتمندانه رفتار کنید و اجازه دهید به مدت سی دقیقه خیس بخورد، زیرا این کار باعث شل شدن زیپ و کاهش فشار روی پوست آلت تناسلی می شود.

۳. تلاش برای استخراج کلی. با یک دست پوست آلت تناسلی و با دست دیگر زبان زیپ را بگیرید، سعی کنید به آرامی زیپ را به سمت پایین بکشید. در برخی موارد، زیپ توسط روغن معدنی روغن کاری می شود و بدون آسیب بیشتر از بین می رود. اما اگر درد آلت تناسلی بدتر شد یا خون وجود داشت، تلاش را متوقف کنید.

۴. زیپ را بشکنید. برای از بین بردن زیپ، سیم برش ها ابزار خوبی هستند. «نوار میانی» را بچسبانید، که قسمتی است که صفحه‌های زیپ را کنار هم نگه می‌دارد. ممکن است برخی از زیپ ها برای این کار خیلی کوچک باشند، اما زیپ های بزرگتر را می توان با یک حرکت سریع از هم جدا کرد. سپس دندان های زیپ را آزاد کرده و آلت تناسلی را آزاد می کند. اگر این کار نکرد، آن را فشار ندهید.

۵. پوست آلت تناسلی را درمان کنید یا به پزشک مراجعه کنید. در این مرحله دو گزینه وجود خواهد داشت: آلت تناسلی از زیپ آزاد می شود و زمان درمان پوست فرا می رسد یا همچنان گیر می کند و نیاز به مراقبت های پزشکی است. اگر پوست نیاز به درمان دارد، آن را به خوبی با آب و صابون ملایم تمیز کنید. مطمئن شوید که زخم خونریزی نمی کند، سپس یک لایه ضخیم وازلین روی زخم بمالید و آن را با یک گاز ضخیم بپوشانید. اگر خونریزی ادامه داشت یا اگر آلت تناسلی هنوز گیر کرده است، برای کمک به پزشک مراجعه کنید.

از آنجایی که پوست در حال بهبود است، نیاز به مراقبت و توجه ویژه دارد. برای اطمینان از اینکه پوست در سریع ترین زمان ممکن به سلامت باز می گردد، مردان باید روی یک کرم سلامت آلت تناسلی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنند. (متخصصان بهداشت روغن Man 1 Man را توصیه می کنند که از نظر بالینی ثابت شده است که ملایم و برای پوست بی خطر است). به یاد داشته باشید که برای استفاده از کرم صبر کنید تا پوست دیگر خونریزی نداشته باشد و از زخم زیپ خام شود. به دنبال کرمی باشید که حاوی ویتامین های قوی باشد، مانند ویتامین B5 برای متابولیسم سلولی، ویتامین C برای تقویت کلاژن و ویتامین E برای آبرسانی. یک کرم با پایه کره شی مهم است، زیرا این نرم کننده سطح بالا می تواند به بازیابی رطوبت و تسریع بهبودی کمک کند.