کسانی که واکسینه نشده اند باید روند واکسیناسیون را ادامه دهندبه گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، حسن لطفی با بیان اینکه متاسفانه به دلیل شیوع نوع جدیدی از این بیماری در کشور شاهد افزایش بیماران و مرگ و میر هستیم، بر رعایت پروتکل های بهداشتی و مصرف تاکید کرد. اسباب بازی ها

وی خاطرنشان کرد: ستاد ملی مقابله با کرونا تا امروز بر اساس موازین علمی و تخصصی اقدام کرده و جای تشکر دارد و این رویکرد تخصصی باید توسط ستاد ملی مقابله با کرونا دنبال شود. .

وی در ادامه گفت: اما نکته مهم این است که پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا باید در سطح جامعه با جدیت رعایت شود. تجربه نشان داده است که رعایت پروتکل بهترین راه برای مقابله با این بیماری است. استفاده از ماسک نیز در پیشگیری از این بیماری مهم است.

نماینده مردم روزن در شورای اسلامی گفت: از سوی دیگر پیگیری دقیق بحث واکسیناسیون و همچنین رعایت پروتکل حائز اهمیت است. افرادی که تاکنون واکسن کرونا را دریافت نکرده اند باید واکسن را دریافت کنند. با رعایت پروتکل های بهداشتی و تکمیل فرآیند واکسیناسیون، گام هایی در جهت پیشگیری از این بیماری برداشته ایم.

منبع: ایسنا