کمک های تناسب اندام لذت بخش برای یک سبک زندگی سالم

رمان‌نویس مشهور انگلیسی دوروتی «دودی» گلدیس اسمیت نظرات خود را در مورد یک حمام تحریک‌کننده به اشتراک گذاشته بود. و این همان چیزی است که او باید می گفت: “پدر می گوید که آب گرم می تواند به اندازه یک نوشیدنی الکلی محرک باشد و حتی اگر من هرگز به آن فکر نکنم … من به خوبی می توانم آن را باور کنم.” در واقع، حق با او بود، زیرا حمام کردن در آب داغ به طرز شگفت انگیزی هم برای ذهن و هم برای بدن شاداب است.

نخبگان در میان رومی‌های گذشته ساعت‌ها در حمام سونا می‌گذرانند و بنابراین در سرگرمی خود سلطنت می‌کردند. از نظر پزشکی ثابت شده است که حمام کردن در آب گرم ملایم منافذ پوست را باز می کند که به نوبه خود برای سلامتی بسیار مفید است. در این مرحله، شایان ذکر است که بسیاری از چشمه های آب گرم طبیعی دارای ارزش درمانی هستند.

به هر حال، نیازی به جستجوی چنین چشمه های آب گرمی نیست. امروزه می توان از چشمه های آب گرم در حیاط خلوت لذت برد. این ها در سراسر جهان توسط شرکت های مختلفی که با سیستم های سلامت و تناسب اندام سروکار دارند منتشر می شوند. از نظر قیمت، این گرداب ها منحصراً برای افراد ثروتمند و گران قیمت در نظر گرفته نشده است. مدل هایی وجود دارند که برای شروع سفر به آرامش در دسترس همه هستند.

آنها در اندازه های مختلف هستند و هر گرداب به اندازه کافی جادار است که پنج تا هفت نفر بتوانند چمباتمه بزنند و این لحظات لذت بخش را به اشتراک بگذارند. این وان ها، بسته به مدل، دارای سیستم های جت هستند که از طریق آن آب روی بدن می پاشد تا تجربه ماساژ آب با طراوت را ارائه دهد.

این گرداب های مارک دار ثمره شخصی به نام کیث است که به چیزهای خوب زندگی علاقه داشت و اولین نمونه را در سال ۱۹۷۸ طراحی کرد. جالب اینجاست که سازندگان این گرداب ها ارگونومی انسانی را در هنگام طراحی در نظر گرفته اند و بنابراین ساخت صندلی های منحنی شکل کاملاً با بدن انسان سازگار است. جت های آب در مکان های مناسب در یک گرداب قرار می گیرند.

شرکت‌هایی که این محصولات را به بازار عرضه می‌کنند، سیستم‌های بسیار دیگری نیز دارند که در داخل کشور و همچنین وارداتی برای حفظ سلامت جسم و روح هستند. آنها در دو نسخه عرضه می شوند – سری Elevation و سری Integrity. به گفته کاربران، نسخه Elevation برای یک تجربه تمرینی پرچین است.

دارای کنسول های داخلی و تلویزیون های متصل، آی پاد، ویدیوها برای تماشای بهترین برنامه های ورزشی یا یک سیستم موسیقی برای گوش دادن به آهنگ های الهام بخش مورد علاقه. دارای یک مربی برنامه ریزی شده است که تمرینات مختلف را به همراه نتایج حاصل از آن به تصویر می کشد. در سری Integrity، دوچرخه دارای طراحی زیبایی با تنظیمات iPod و کنترل های تلویزیون برای تجربه ملودیک است.

رژیم لاغری سریع