کودک آزاری و بی توجهی مرتبط با مرگ زودرس بزرگسالان


بر اساس یک مطالعه جدید که داده های 1950 تا کنون محققان UCL و دانشگاه کمبریج را تجزیه و تحلیل کرده است ، کودکانی که از سوء استفاده جنسی یا جسمی یا غفلت رنج می برند ، در بزرگسالان زودتر می میرند.

این مطالعه ، منتشر شده در BMJ باز است، دریافتند بزرگسالانی که در سن 16 سالگی تجربه سوء استفاده جنسی را داشتند 2.6 برابر بیشتر در خطر مرگ در میانسالی – یعنی بین 45 تا 58 سال – نسبت به افرادی که سوء استفاده جنسی گزارش نکرده بودند ، قرار داشتند.

در همین حال ، بزرگسالانی که گزارش سوء استفاده فیزیکی از 16 نفر را داشتند ، 1.7 برابر بیشتر در خطر مرگ زودرس بودند ، در حالی که افرادی که با استفاده از پرسشنامه های پرسشنامه جمع آوری شده از والدین و معلمان پاسخ دهندگان در دوران کودکی مورد غفلت قرار گرفته بودند ، 1.4 برابر بیشتر بودند. خطر.

محققان همچنین به بررسی رابطه بین محرومیت از زندگی اجتماعی و محرومیت از مرگ و مرگ زودرس پرداختند. آنها دریافتند افرادی که در بدو تولد بدون همراه بودند (یعنی کسانی که کار پدرشان در زمره کارهای غیر ماهرانه طبقه بندی می شد) 1.9 برابر بیشتر از سایر گروه های اقتصادی اجتماعی در خطر مرگ زودرس بودند.

این مطالعه بر اساس داده های 9،310 نفر در سال 1958 متولد شد به عنوان بخشی از مطالعه ملی توسعه کودک 1958 ، یک مطالعه گروهی تولد ملی در سراسر کشور.

نویسنده اول دکتر نینا راجرز ، که در زمان کار در UCL و در حال حاضر در دانشگاه کمبریج کار می کرد ، گفت: یافته ها به ویژه مهم است زیرا مشکلات در این زندگی اولیه غیر معمول نیست و میلیون ها نفر را در بریتانیا تحت تاثیر قرار می دهد. “*

محققان عوامل اجتماعی و اقتصادی و مرتبط با سلامتی را مورد بررسی قرار دادند که ممکن است توضیح دهد چرا افرادی که در کودکی مورد آزار قرار گرفته یا مورد بی توجهی قرار گرفته اند یا در شرایط بد اقتصادی به دنیا آمده اند ، بیشتر در سنین بالا می میرند. آنها دریافتند که به نظر می رسد سیگار کشیدن در توضیح میزان مرگ و میر در بین افراد مورد آزار یا بدرفتاری جسمی و افراد غیر مالی اهمیت دارد.

با این حال ، هیچ یک از عوامل مورد مطالعه ، اعم از سلامت روان تا چاقی تا رفتارهای خطرناک مانند مصرف غیرقانونی مواد مخدر و مشروبات الکلی ، به نظر نمی رسد. احتمال افزایش مرگ زودرس برای افرادی که در دوران کودکی سوء استفاده جنسی را تجربه کرده اند افزایش یافته است.

نویسنده ارشد دکتر Snehal Pinto Pereira (UCL Surgery & Interventional Science) می گوید: “این مطالعه اولین مطالعه ای است که ارتباط مستقل بین انواع مختلف سوء رفتار و مرگ و میر کودکان را حذف می کند. مهمتر اینکه ، تعداد کمی از مطالعات پیامدهای طولانی مدت تجربه غفلت از دوران کودکی را مورد توجه قرار داده اند. بنابراین ، من فکر می کنم یافته ما این است که کودکانی که مورد غفلت قرار می گیرند ، 43 درصد بیشتر در معرض مرگ زودرس هستند. در بزرگسالی ، یک منطقه حیاتی از بدرفتاری با کودکان را مشخص می کند که در آن آگاهی از پیامدهای بلند مدت به ویژه کمیاب است. “

شیوع مشکلات مختلف اولیه زندگی در میان اعضای گروه شامل مطالعه از 1.6 ((سوء استفاده جنسی) تا 11 ((سوء استفاده روانی) متغیر بود ، و 10 as در اوایل زندگی از نظر اقتصادی – اجتماعی محروم طبقه بندی شد.

در سن هفت و 11 سالگی ، مادر و عضو هر معلم به س questionsالات پاسخ می دادند که در صورت نشان دادن علائم غفلت از آنها ، محققان استنباط می کردند. وقتی اعضای گروه 45 ساله بودند ، از آنها س questionsال شد که آیا در 16 سالگی مورد سوء استفاده جنسی ، جسمی یا روانی قرار گرفته اند یا شاهد سوء استفاده دیگران در خانواده خود بوده اند. محققان اعضای گروه را به مدت 13 سال دنبال کردند و مرگ و میر در آن زمان ثبت شد. سوء استفاده روانی و مشاهده سوء استفاده در دیگران به طور مستقل با افزایش احتمال مرگ زودهنگام مرتبط نیست.

این کار توسط موسسه ملی پیری ایالات متحده (NIA) ، م Nationalسسات ملی بهداشت ، شورای تحقیقات اقتصادی و اجتماعی انگلستان (ESRC) ، شورای تحقیقات بیوتکنولوژی و علوم زیستی (BBSRC) و شورای تحقیقات پزشکی (MRC) پشتیبانی می شود.

* طبق گزارش اداره آمار ملی ، در سال 2019 در نظرسنجی جنایی انگلیس و ولز برآورد شد که از هر پنج بزرگسال 18 تا 74 ساله یک نفر حداقل یک نوع کودک آزاری را تجربه کرده است ، در صورت سوء استفاده روانی ، سوء استفاده جسمی ، سوء استفاده جنسی ، یا شاهد خشونت یا سوء استفاده خانگی ، قبل از سن 16 سالگی (8.5 میلیون نفر).دیدگاهتان را بنویسید