کوکی قهوه با چیپ شکلاتی وگان (دسته کوچک، بدون گلوتن)


این بیسکویت های قهوه شکلاتی وگان، لطیف، خوشمزه و بدون گلوتن هستند! تهیه شده با قهوه تازه آسیاب شده، کره بادام، شکلات تلخ و نمک دریایی خوب، مطمئناً وقتی صحبت از طعم و مزه به میان می آید، ارائه می شود. به علاوه آنها به طور طبیعی شیرین شده است با شربت افرا – بدون شکر تصفیه شده! (خوب، شاید در شکلات. ;))

اگرچه آنها شاید سالم تر باشه از بیسکویت های کلاسیک با چیپس شکلات و کره قهوه ای، شما نمی توانید آن را پیدا کنید. هنوز هم بسیار خوشمزه و راضی کننده است. به علاوه، شما فقط به یک کاسه نیاز دارید! بدون نیاز به همزن برقی خیس را تا خشک نکنید، یا متوجه نشوید که فراموش کرده اید کره را از یخچال خارج کنید تا نرم شود و سپس آن را فشار دهید.

اما اجازه ندهید در مورد آن فریاد بزنم – این کاپ کیک های قهوه شکلاتی وگان فوق العاده آسان را خودتان درست کنید و به بهشت ​​کوکی ها قدم بگذارید. 🙂 حتما این تصویر را به Pinterest پین کنید بنابراین آن را برای بعد ذخیره کردم (و به من کمک کرد تا این خبر را منتشر کنم)!

یادداشت های دستور غذا: کوکی های شکلاتی وگان

این دستور العمل کلید شما برای تهیه کوکی های شکلاتی چیپسی شگفت انگیز است تکه های شکلات بزرگ، لبه های فوق العاده گرد، و ضخامت یکنواخت. همه در ۲۰ دقیقه از کاسه همزن تا اولین لقمه! برای اطمینان از اینکه کوکی‌های شما به همان اندازه که می‌توانند برای ترجیحات شما کامل باشند، به خواندن ادامه دهید.

ویفر شکلاتی.

شاید شنیده باشید که چیپس های شکلاتی خرد شده برای شیرینی های شکلاتی بسیار بهتر از چیپس های شکلاتی واقعی هستند. چیپس های شکلات برای مقاومت در برابر ذوب شدن و حفظ شکل خود ساخته می شوند. این بدان معناست که مانند تکه‌های شکلات، توده‌های خوشمزه شکلات خوب دریافت نمی‌کنید.

با این حال.

من با تکه های شکلات خرد شده چالش هایی داشته ام. اشتباه نکنید، من یک پیمانه بیخیال شکلات نانوایی هستم (به من ۷۰% شکلات تلخ بدهید). اما در کوکی ها، اغلب قطعات ضخیم به دست می آید که از یکنواختی و ضخامت شیرینی های شما جلوگیری می کند. علاوه بر این، از آنجایی که قطعات بسیار ضخیم هستند، اغلب با شکلاتی مواجه می‌شوید که در ته کوکی ذوب می‌شود و به‌جای اینکه بماند به ورقه‌ی بیسکویت می‌چسبد. داخل کوکی در راه شما به سلیقه شما.

برای این دستور، من از چیپس شکلات بلژیکی تیره که از Bulk Barn برداشتم استفاده کردم. بعد از چند ضربه شدید به کیسه روی پیشخوان آشپزخانه من، آنها به قطعات بزرگ تقسیم شدند. شما هنوز تکه های کوچک شکلات را خواهید گرفت که در بقیه خمیر ذوب می شوند (ما دوست داریم). با این حال، از آنجایی که این چیپس‌ها بسیار نازک هستند، می‌توانید خمیر را فشار دهید و شکلات‌ها را شکل دهید بدون اینکه نگران باشید شکلات از ته تراوش کند.

صاف کنید و شکل دهید.

از آنجایی که این کوکی ها حاوی مقدار زیادی کره بادام هستند، به اندازه خمیر شیرینی کلاسیک صاف و پخش نمی شوند. به جای اینکه آن را به شکل توپ درآورید تا پخته شود، با این خمیر مانند کیک کره بادام زمینی رفتار کنید. مطمئن شوید که آن را به ضخامتی که می خواهید صاف کنید (به اندازه ۱-۲ سانتی متر یا ۱/۲ اینچ) هدف بگیرید، چه با انگشتان یا چنگال.

یک چیز خوب در مورد این خمیر – شما اساساً می توانید تضمین کنید که کلوچه های کاملاً گرد حتی بدون اسکوپ بیسکویت دریافت خواهید کرد! فقط از نوک انگشتان خود استفاده کنید تا آن را به شکل درست روی صفحه کوکی فشار دهید. هک، شاید حتی یک کوکی به شکل قلب (یا دایناسور) درست کنید. دیوانه شوید – فقط برای من عکس بفرستید!

اگر وقت داشتید خمیر را چند دقیقه در یخچال قرار دهید تا خنک شود. دست زدن و شکل دادن به آن را آسان می کند.

دسته کوچک یا دسته بزرگ؟

بسیاری از دستور العمل های کوکی در نهایت به ۲۴ یا حتی ۴۸ (!) می رسند. آن خیلی زیاد است. اگر در خانه تنها هستید و مهمانی با دوستان خود برگزار نمی کنید، ممکن است سخت باشد که تمام این کوکی ها را به تنهایی تمام کنید.

(از طرف دیگر، می تواند بسیار آسان باشد که همه آنها را به تنهایی به پایان برسانید… اگر منظور من را بدانید. به خصوص اگر آنها این هست خوش طعم.)

هر چه که باشد، این دستور غذا فقط برای یک دسته کوچک از ۸ کوکی است (همانطور که همه شما از نظرسنجی اینستاگرام من درخواست کرده اید). اگر به دنبال تهیه تنقلات یا غذا دادن به جمعیت هستید، به سادگی دستور غذا را در صورت نیاز دو برابر کنید! x2 می کند ۱۶، x3 می کند ۲۴ و غیره. علاوه بر این، شما همچنین می توانید اندازه هر کوکی را تغییر دهید که بر تعداد نهایی تأثیر می گذارد.

آیا شما این دستور العمل را ساخته اید؟ من را در رسانه های اجتماعی @houbakes تگ کنید تا به اشتراک بگذارم!

پسندید: بیسکویت با طعم شکلاتی وگان؟

تشنه بیشتر؟ این دستور پخت بیسکوتی بادام زغال اخته را امتحان کنید! کم چرب اما سرشار از ترد و رضایت است.رژیم لاغری سریع