کیز فیتنس خانه بدنسازی – کلید سلامتی

در اینجا یکی دیگر از نام های برتر در دنیای سلامت و تناسب اندام است. با برندهای با کیفیتی که هر دوستدار سلامتی و تناسب اندام قطعا دوست دارد در خانه خود داشته باشد. این برند ممکن است فراز و نشیب های خود را در صنعت داشته باشد، اما آنها مارک های با کیفیت خود را حفظ کرده اند که برای دوام و استحکام آنها آزمایش می شود.

محصولات Keys Fitness در ایالات متحده آمریکا فروخته می شود. و همچنین در سرتاسر جهان تجهیزاتی از جمله سالن های ورزشی خانگی، الیپتیکال، تردمیل، بشقاب و میله، دمبل و بسیاری از ابزارهای دیگر مانند لباس و سونا را ارائه می دهد.

به عنوان مثال برخی از بهترین محصولات آن مانند KPS2050 را در نظر بگیرید که به طور خلاقانه طراحی شده و دارای ویژگی های همه کاره ای است که باعث می شود این دستگاه بدنسازی خانگی از سایرین متمایز شود. بازوی پرس محتاط آن را می توان برای انجام شیب استفاده کرد، به راحتی تا شد و به شما این امکان را می دهد که تمرین خود را با تمرینات دمبل کامل کنید. دارای تنظیم حرکتی بهتر، موقعیت‌های گرفتن ارگونومیک است و طراحی آن اجازه می‌دهد تا وضعیت بدنی خوبی داشته باشد، بنابراین حداکثر نتایج تمرینی را به دست می‌آورد. همراه با پایه های چرخشی دوبل و بالشتک قابل تنظیم برای نیازهای آموزشی کمتر. همچنین همراه با بالشتک‌های میله اسکوات، میله‌های لت و مستقیم چرخان، تسمه‌های مچ پا و عضلات شکم / سه سر، و همچنین دو دسته تک‌گیر. این یک باشگاه بدنسازی خانگی کامل است که در آن تمرین کامل در این دستگاه بسته بندی شده است و حتی با گارانتی مادام العمر، گارانتی مادام العمر برای هر چیزی ارائه می شود.

نیمکت بین المللی المپیک ST-IB به خوبی KPS 2050 است. از ۱۴ فولاد سنگین ساخته شده است. دارای پایه های زاویه ای بزرگ ۴ “عرض که به نوار المپیک ۷ نیاز دارد”. نیمکت می افتد، صاف و تکیه دارد. شامل لوازم جانبی دست و پا با ۶ پد غلتکی بزرگ، آداپتور آستین المپیک و حلقه واعظ قابل تنظیم ارتفاع.

یکی دیگر از محصولات فوق العاده نیمکت ST-FID است که دارای ضمیمه پریچر کرل می باشد که یکی از بهترین گزینه های کیز فیتنس در دستگاه تناسب اندام خانگی محسوب می شود. به همین دلیل است که دارای طیف کاملی از ویژگی ها از جمله فولاد کالیبر ۱۴، نزولی، مسطح در موقعیت نظامی با پیچ واعظ و دارای ۸ موقعیت قابل تنظیم، پدهای فوم با کیفیت پوشش داده شده با وینیل و تثبیت کننده های جلو و عقب است. این قطعا یک محصول برتر تناسب اندام است. یک انتخاب عالی برای دوستداران سلامتی

با دانستن اینکه حفظ سلامتی مهم است، با کمک تمرینات منظم، این دستگاه های تناسب اندام Keys می توانند برند شما باشند.

رژیم لاغری سریع