گزارش ایرنا اجتناب کرده اند تورم قرن قبلی


خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) نوشت: «در روزهای فعلی، منتقدان مقامات همراه خود مانور قیمت برخی موارد نماد دادند کدام ممکن است این امر نماد اجتناب کرده اند عدم هر دو حرکت نکردن به وعده های مقامات برای مدیریت بازار دارد. شایعاتی در دنیای آنلاین ما مبنی بر گرانی برنج موجود است، این ساده در شمال تهران صادق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی نمایندگان مجلس نیز آن را بهانه می کنند؛ اتاق بازرگانی مدعی است سال قبلی بیشترین تورم در ۱۴۰۰ دهه قبلی {بوده است}.

تصویر ایرنا اجتناب کرده اند تورم قرن قبلی

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، هشت ماه پس اجتناب کرده اند اصلاح مقامات را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی کار روبرو شدن مقامات «مردم» به ریاست ابراهیم رئیسی، منتقدان مقامات حال را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامیان مقامات در گذشته بر افزایش قیمت برخی موارد هدفمند شدند. گویا در هشت سال قبلی تورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورمی وجود نداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس اقتصاد آرام کدام ممکن است به صفر نزدیک شده است، اکنون نرخ تورم را به بالای ۴۰ سهم رسانده است.

در واقع نباید اجتناب کرده اند اطلاعات کذب آشکار شده در دنیای آنلاین ما با توجه به قیمت ها غافل شد، مشابه با قیمت برنج بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ هزار تومان کدام ممکن است احتمالاً برای ادغام کردن فرم برنج در مناطق شمالی تهران تبدیل می شود وگرنه گرانی – بلعیدن برنج در ملت فوق العاده کمتر اجتناب کرده اند اینهاست. ارقام منتقد مقامات هستند. برخی اجتناب کرده اند نمایندگان مجلس با بیرون ملاحظه به صحت این خبر، آن را بهانه ای برای انتقاد اجتناب کرده اند مقامات اجتناب کرده اند منبر علنی مجلس قرار می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استناد به آمارهای کذب آشکار شده در دنیای آنلاین ما، اجتناب کرده اند مقامات می خواهند کدام ممکن است اجتناب کرده اند افزایش آن جلوگیری تنبل. وی یکپارچه داد: مشابه با ماجرای هفته قبلی کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند نمایندگان مجلس اجتناب کرده اند مقامات خواست به همان اندازه جلوی افزایش قیمت سیمان را بگیرد در حالی کدام ممکن است به مشاوره مسئولان صنفی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالان بازار سیمان این محصول پرهزینه نشده است.

در طی آن تورم رئیس جمهور ملت را گرفت؟

اگرچه تورم ۲ رقمی سال‌هاست در اقتصاد ایران رواج داشته است، با این حال منتقدان فراموش کرده‌اند کدام ممکن است آیت‌الله رئیسی {در تابستان} همراه خود کلاس برتر تورم گذشته تاریخی ایران در ۷۰ سال قبلی ۱۴۰۰ به اقتصاد ایران عرضه داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید آن را منصفانه تورم نامید. وضعیت بحرانی تورم بر ایده گزارش موسسه مالی مرکزی، نرخ تورم در تیرماه ۱۴۰۰ به همان اندازه بالا مقامات دوازدهم به ۵۷ سهم رسید کدام ممکن است کلاس برتر تورم در اقتصاد ایران اجتناب کرده اند سال ۱۳۲۲ تاکنون است. در اوایل دهه بیست قرن سیزدهم، اقتصاد ایران پس اجتناب کرده اند نبرد جهانی دوم از نزدیک آسیب دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورم به ۱۰۰ عرف رسید.

پس اجتناب کرده اند آن فاصله، اقتصاد ایران تورم بیش از پنجاه سهم را تخصص نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال ۱۳۷۴ در وسط ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی، نرخ تورم به ۴۹.۵ سهم رسید.

با این حال در اواخر دهه نود {به دلیل} پوشش های نادرست مالی مقامات دوازدهم، ایران یک بار دیگر دچار تورم از حداکثر شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرخ تورم به بیش از پنجاه سهم رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات دوازدهم همراه خود تورم تاریخی ۵۷ سهم به کار شخصی بالا داد. به عبارت تولید دیگری، رئیس مالی “به نظر می رسد کدام ممکن است اجتناب کرده اند نبرد جهانی دوم به همان اندازه کنون چنین بحرانی در تورم ندیده است.”

در جاری حاضر همراه خود تحویل داد هشت ماه اجتناب کرده اند اصلاح مقامات، بر ایده گزارش وسط آمار، نرخ تورم سالانه حدود ۵ سهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورم سطح به سطح ۸.۹ سهم کاهش یافته است است، با این حال اقتصاد ایران همچنان اجتناب کرده اند تورم از حداکثر مبارزه کردن می برد. حدود ۴۰ سهم با این حال انجام مقامات تورم جدید را تنبل کرد، واقعیتی کدام ممکن است منتقدان مقامات به آن است حرکت کردند.

نرخ تورم سطح به سطح کدام ممکن است در فروردین ۱۴۰۰ به نزدیک به ۵۰ سهم رسید، همراه خود اصلاح مقامات در اسفند ماه قبلی به کمتر اجتناب کرده اند ۳۵ سهم کاهش یافته است است.

منتقدان مقامات وانمود می کنند کدام ممکن است مقامات بی نظیر مسئله تورم ۴۰ درصدی حال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به کاهش نرخ تورم توسط این مقامات ردیابی نمی کنند.

شناخته شده به عنوان مثال، اتاق بازرگانی در گزارشی مدعی شده است کدام ممکن است تورم در طولانی مدت سال ۱۴۰۰ به بالاترین حد شخصی در ده سال قبلی رسیده است.

تورم خاموش 57 درصد؛  منتقدان تورم نزولی

«آمار تورمی کدام ممکن است اتاق بازرگانی استناد می‌تنبل، وسط آمار است، با این حال اتاق بازرگانی ردیابی نکرده است کدام ممکن است نرخ تورم اسفند ۱۴۰۰، ۴ واحد کمتر اجتناب کرده اند نرخ تورم بالا مقامات روحانی در تیر ۱۴۰۰ {بوده است}.

نرخ تورم سطح‌به‌سطح داروها غذایی کدام ممکن است در طولانی مدت مقامات روحانی ۵۷.۴ سهم بود نیز در اسفندماه قبلی به ۴۰.۸ سهم کاهش کشف شد کدام ممکن است نماد می‌دهد تورم قیمت داروها غذایی در مقامات بی نظیر تاکنون ۱۷ واحد سهم کاهش یافته است است.

اگرچه نرخ تورم داروها غذایی همراه خود ملاحظه به پوشش های بی نظیر مقامات ۱۷ سهم کاهش کشف شد، با این حال همچنان بالای ۴۰ سهم است کدام ممکن است رقم سنگینی است. در ماه‌های بلند مدت تبعات آن برای اقتصاد ایران مشابه {خواهد بود}.» درصدی را نسبت به اسفند ۱۳۹۶ بیانیه کردند. علاوه بر این در اسفند ۹۶، ۳۶ قلم کالای خوراکی بیش از پنجاه سهم افزایش قیمت داشتند در حالی کدام ممکن است در اسفند ۱۴۰۰ قیمت ساده ۱۷ ماده غذایی بیش از پنجاه سهم افزایش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع موارد در اسفند ۱۴۰۰ بیش از پنجاه سهم افزایش کشف شد. در اسفند سال در گذشته به نصف رسید.

با این حال منتقدان برای افزایش قیمت تعدادی از اقلام در عصر عید امسال مانور داده اند کدام ممکن است انگار سال قبلی خبری اجتناب کرده اند تورم عصر عید نبود. شتاب تورم به طور قابل توجهی در داروها غذایی واقعیتی است کدام ممکن است منتقدان مقامات اجتناب کرده اند اشاره کردن آن تردید دارند.»

انتهای پیام